blog.webzdarma.cz presun na webzdarma.cz

Dobry den,

mam takovej problem. Mela jsem svoje stranky na blog.webzdarma.cz a prisel mi email ze tento projekt bude ukoncen. Proto jsem si zalohovala sve soubory pres admin stranku, ale kdyz jsem to nahrala na domenu po zruseni blog.webzdarma.cz na webzdarma.cz negungujou webove stranky jak by meli. Vsimla jsem si ze ve slozce zalohy me stare stranky chybi soubor index.html je zde pouze soubor wzblog (bez pripomny) pri pokusu pridat pripomonu .hmtl se obevi podivne znaky, predpokladam ze tento soubor nema byt .html, avsak si nejsem jista jak bych mela svoji zalohu nahrat na server, tak aby vse jelo jak ma. Dale jsou ve slozce se zalohou slozky "upload" , "st" a 6 slozek s nazvem "pohotoXXXX" pricemz XXXX jsou (zda se) nahodna cisla. Slozka "st" obsahuje soubory "header.jpg" , "main.css" a "main_chache.css" bohuzel prave bez index.html souboru. Slozka "upload" obsahuje pouze mnoho obrazku (z meho webu). Mohli by jste mi prosim vas poradit jak bych mela postupovat?? Predem dekuji za snahu a odpovedi.

S pozdravem
Jaruska
Vami popisovaná záloha Vám obsah stránky nevráti. Súbor wzblog obsahuje všetky texty ale jedná sa o zakódovanú informáciu a nieje možné ju rozkódovať. Dokázal to len už ukončený systém wz-blog. Obrázky a ostatné súbory môžete využiť pri tvorbe novej stránky v inom, voľne dostupnom systéme na správu stránky ktorým je napríklad WordPress.