Zalohovať

Dobrý večer chcem vás poprosiť aby ste mi zalohovali forum od času 20:06 dňa 07.04.2017 prajem príjemný večer
Evidujeme váš požiadavok prostredníctvom emailu. Administrátori sa mu budú venovať najbližší pracovný deň a zálohu z požadovaného dňa vám obnovia. Zálohy vytvárame 1x denne prevažne v skorých ranných hodinách. Záloha z 20:06 pravdepodobne nedude k dispozícií. Administrátori vám napíšu časy záloh ktoré máme k dispozícií najbližšie k vami požadovanému dátumu a času.
A nemohli by ste mi to zálohovať dnes ? Je to fórum Facebooku teda ja som Administrátor Facebook Team a to fórum už musí byť funkčné
Je to možné?Už ho potrebujú kolegovia na prednastavenie po zalohovaní
Ľutujem, obnova bude možná až v priebehu pracovného dňa. O víkende nie sú k dispozícií kolegovia ktorí tieto úkony majú na starosti. Ďakujeme za pochopenie.
Tak a čo mám povedať kolegom?
@JozefSorokac Normálně jim řekněte, že jste si to rozbil a opravené to bude v pondělí.

Mimochodem, pátek večer je dost pitomá doba na to, dělat nějaký upgrade; horší už jsou snad jenom svátky.

Jinak obečně v ČR stojí práce technika mezi 3k a 6k CZK za hodinu, o víkendu víc. (Nevím, jestli i u Webzdarma to funguje podobně, ale neveřím, že tam bude nějaký zásadní rozdíl.) Pokud to fakt potřebujete, zavažte se, že práci na obnovení zálohy o víkendu zaplatíte, a support vám jistě vyhoví ;-)
Dám oznam že fórum bude opravené do 10.04.2017
Dobrý den,
nejbližší možné zálohy jsou ve dnech 6.4. nebo 8.4. . jakou zálohu tedy chcete nahrát?
8.4
Pardon 6.4
Môže to byť hotové do 15:30 kolegovia už to musia prednastaviť