Odstavená doména

Dobrý den, jak název napovídá mám odstavený web ale nedošel mi e-mail takže ani nevim v čem je problém, což ani neni takový problém, protože jsem chtěl web stejně smazat ale ani to nejde když mám odstavený účet.

Takže pokud možno bych prosil zrušit služby a nebo mi mužete znovu účet zapnout a já si to udělám sám.
Hosting som obnovil. Bol odstavený z dôvodu preťažovania servera. Pravdepodobne niektorý z vašich skriptov vygeneroval HTML výstup väčší ako 5MB.
Dobrý den, byla mi odstavena doména pokusnyw.wz.cz bez informace o důvodu odstavení (nepřišel mi žádný email).
můžete mi prosím sdělit důvod odstavení. Děkuji
Niektorý z vašich skriptov sa zrejme zacyklil a vygeneroval HTML výstup väčší ako 5MB čím preťažil server. Hosting som Vám obnovil.
Zvládnete mi prosím říct, o jakou jde stránku (abych věděl co opravit)
Napíšte si na podpora@webzdarma.cz a administrátori vám na túto otázku odpovedia hneď ako to bude možné.
Prosím o obnovu odstavené domény www.jiri-v.unas.cz Při mých prvních pokusech s PHP jsem si nechtěně a opakovaně smazal obsah stránek :-( Mail s vysvětlením blokace nedorazil.
Hosting obnovený.
Prosím o obnovu odstavené domény www.jiri-v.unas.cz Existuje možnost zastavit zacyklený skript ode mne, aby nedošlo k přetěžování serveru?
Ak skript spustíte už ho nieje možné z vašej strany ukončiť, buď sa ukončí korektne sám, alebo ho ukončí server po určitom čase. Hosting som vám obnovil.