Odstavenie domeny

Dobry den. Zaujimalo by ma Kde je problem pri Sprave suborov "Nemohu se přopojit k serveru meteo-prievaly.wz.sk:21". Pokial ide o velky subor pokusim sa ho opravit prip. vymazat. Dakujem
Dobrý den, pod Vaším uživatelem zůstalo na serveru viset příliš mnoho aktivních připojení. Připojení jsem vyčtistil, nyní by Vám měl správce souborů správně fungovat.
Zial spava suborov stale nejde.
ověřoval jsem nyní funkčnost a vše se momentálně zdá v pořádku. Pokud nahráváte na stránky soubory i mimo Správce souborů,, pravděpodobně dochází k tomu, že klient neukončuje spojení.
Dobrý deň, nejde mi spustiť webstránku vôbec, ako keby bola zablokovaná, ďakujem.
Stránka fenomen.wz.sk sa mi korektne zobrazuje. Vypisuje vám prehliadač nejakú konkrétnu chybu?
Pre: Teddie (Podpora)

Po niekoľkých dňoch, čo som nemohol stránku otvoriť v žiadnom z prehliadačov (používam ich niekoľko, keďže robím stránky) som dnes ráno znova skúšal otvoriť a otvoril som ju v IE 10, Sea Monkey, G Chrome a v Opere, doteraz mi ju nechce otvoriť vo Firefoxe vôbec, skúšal som to vo Windows 7 na jednom notebooku a skúšal som to isté aj v druhom notebboku, kde používam Windows 8.1 a v tomto mi neotvorilo v IE 11 a vo Firefoxe, otvoril som stránku v Sea Monkey, v G Chrome a v Opere a na stránke mi nevypisuje vôbec nič a nedá sa otvoriť ani zdrojový kód stránky, ďakujem a prajem príjemný deň. Podotýkam, že som sa s takouto poruchou ešte nestretol, doteraz sa mi to nikdy nestalo.
Vypisuje prehliadač nejakú konkrétnu chybu? Môžete printscreen obrazovky poslať na popdora@webzdarma.cz i s časom otvorenia stránky aby sa administrátori mohli na problém pozrieť? Ak je možné tak i vašu IP adresu, tú zistíte napríklad na stránke www.mojeip.cz
Pre: Teddie (Podpora)

Napadla mi jedna myšlienka, či by sa to nedalo resetnuť, či refreshnuť a tak som materiál zo serveru vyhodil a dal som na skúšku obyčajné index.html s oznamom dočasnej poruchy a ten oznam mi zobrazilo v prehliadači, tak som potom dal nanovo materiál stránky na server, len mi je divné, že problémom bolo "zamrznutie" materiálu stránky, čo sa mi nikdy ešte neprihodilo, preto som tomu nerozumel, teraz už mi zobrazuje aj vo firefoxe aj v tom druhom IE, ďakujem vám za radu a pomoc, vy ste stránku otvorili, tak som začal hľadať chybu na svojej strane a tak som to vyriešil, ale vďaka vám, dali ste mi chrobáka do hlavy a tak ste mi pomohli, ešte raz ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa.
Dobrý den, i na mých stránkách (t13.wz.cz) se objevila zpráva o odstavení domény, přestože jsem stránka přes měsíc neaktualizoval. Můžete mi prosím pomoci?
Ivan Švach
ivan.svach@seznam.cz
Stránka t13.wz.cz bola odstavená z dôvodu prekročenia priestoru hostingu. Aktuálne zaberá 820MB z povolených 200MB.
Dobrý den, taky nám nejdou stránky (msorlik.cz), v mailu přišlo, že prej jsme byli upozornění na překročení diskového prostoru, což žádný mail nepřišel, a máme aktivován účet hosting premium, kde je teda problem ??? cypisek1@seznam.cz
Odpovedané prostredníctvom emailu.