nemohu se připojit.

Dobrý den,
mám problém s připojení přes FTP (Filezilla), ale ani přes prohlížeč se nemohu dostat na obsah stránek. Co mám dělat?
ls2013.xf.cz
Akú chybu vám vypisuje filezilla pri nemožnosti sa prihlásiť? Akú chybu vám vypisuje prehliadač ak chcete otvoriť uvedenú stránku?
Filezilla:
Příkaz: USER ls2013.xf.cz
Odpověď: 331 Password required for ls2013.xf.cz
Příkaz: PASS *
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba: Nelze se připojit k serveru

Prohlížeč:
Nemohu se přopojit k serveru ls2013.xf.cz:21 s uživatelem ls2013.xf.cz
Zkuste to znovu ...
Podľa chybovej hlášky od servera zadávate špatné heslo. Heslo pre FTP sa zhoduje s heslom do administrácie webhostingu.
Dobrý den, mám podobný problém jenže já heslo měnil a pomocí nového hesla se zkoušel připojit a napíše mi to tuto chybovou hlášku. Připojuji se přes Total Commander.

Connect to: (22.6.2017 14:47:46)
hostname = venuse.server.webzdarma.cz
username=webmaster.xf.cz
startdir=
venuse.server.webzdarma.cz=185.64.219.5

pote vyskočí dialogové okno "Připojení se nezdařilo"

Děkuji za pomoc a radu.
Dobrý den, ověřte prosím že používáte správnou kombinaci přihlašovacího jména a hesla, vzhledem k tomu že v příspěvku uvádíte webmaster.xf.cz, ale píšete z účtu deltaforcextreme2.euweb.cz
Vše je správně nadefinované, mám více stránek na Vašich serverech a k přihlašování do administrativy používám deltaforcextreme2.euweb.cz a ostatní účty jsou k tomuto přidružené.
Problém vyřešen. Jelikož mám internet od UPC má set-top box vlastní firewall. Jelikož jsem si uvědomil že tento problém vlastně vznikl po jeho zapnutí, zkusil jsem firewall vypnout a připojení je opět funkční. Děkuji
Dobrý den, po mnoha letech mě můj známý požádal o zrušení stránek, konkrétně alois-sassmann.wz.cz , které jsem tehdy pro něho zpracovala. Pamatuji si sice přístupové heslo na FTP, ale nevím přesně, jak má vypadat jméno uživatele. Když vyplním přihlašovací údaje podle videonávodu , tj. 3x shora uvedený údaj + heslo (pomocí Total com. ), připojím se sice na disk nula jako u jiných účtů) ale vidím jen prázdný prostor. Prosím poraďte, kde dělám chybu.
Prosím viz https://www.webzdarma.cz/podpora/8-administrace/289-nemam-pristup-ke-svym-strankam-co-mam-delat
Dobrý deň prosím vás nahrávam ftp cez fileZilla a stále mi vypisuje ..... 530 Login incorrect, som si istý že heslo je správne aj meno čo robiť teraz ?
Ak vám server tvrdí že zadávate špatný login, buď špatný login zadávate, alebo sa pripájate na špatný ftp server.