UŽIVATEL NEDODAL OBSAH

Dobrý den, mám problém se stránkou kbelskesipky.kvalitne.cz, píše mi to "uživatel nedodal obsah". V správci souboru jsou soubory OK.
Evidujem že sa obsah na stránke zobrazuje korektne. Pretrváva problém i naďalej?
Dobrý den, na stránce chromcakova.wz.cz mi neuslále nabíhá hláška, nedodal obsah. Mám v souborech index.html a když zadám úplnou cestu chromcakova.wz.cz/index.html tak mě obsah naběhne, ale u samotného chromcakova.wz.cz už ne. Nechápu, kde je problém. Děkuji za odpověď.
K minulému příspěvku z 4.9. 2017 13:31, zjistil jsem, že tento problém mám pouze u prohlížeče Firefox 55.0.3 (32 bitů) ostatní jako explorer, chrome, edge a opera jsou bez problémů, tak nevím, kde je chyba.
Skúšali ste premazať cache daného prehliadača? Je možné že si drží v pamäte ešte predošlý záznam. Prípadne obnoviť stránku kombináciou kláves CTRL+F5
Zdravim mam ten stejny problem,pokud zadam www.rc-zaciname.wz.cz tak me to taky hlasi hlasku "nedodal obsah" i kdyz tam mam index.html
Ale pokud jsem si uz vytvoril nejaky text a dam tam plnou cestu jako www.rc-zaciname.wz.cz/pokus1.html tak to funguje
kde asi bude problem?Nebo co spis delam spatne?
diky za odpoved
rc-zaciname.wz.cz a rc-zaciname.wz.cz/index.html sa zobrazuje správne, tj užívateľ nedodal obsah - nahraďte tento súbor vytvorený pri založení hostingu vašim súborom index.html