Nemůži se připojit na FTP / 504 Gate Time-out

Dnes (9.9.2018) jsem se chtěl přes Total Commander připojit na FTP, ale program hlásil že jsem OFFLINE. Když jsem se chtěl připojit přímo přes Web Zdarma tak mi to napsalo 504 Gate Time-out. Potřeboval bych vědět jestli je chyba v mém počítači nebo přímo na stránce.

Předem děkuji za odpověď.
504 Gateway Time-out*
U mě přes FTP se to nepřipojí a ve správci souborů na WEBZDARMA nevidím nic. Nic to také nehlásí.
Ve vašem počítači asi chyba nebude. Zkoušel jsem se připojit přes Total Commander, průzkumník souborů a i přímo na webzdarma přes správce souborů. Ani jedno nefunguje. Takže nejspíš bude chyba na straně Webzdarma.
To stejné mi to také píše 504 Gateway Time-out
Dne 9.9. jsem zaregistroval novou domenu. Mam tytéž problemy jako v predchozich příspěvcích. Total Commander připojit přes FTP se mi nepodařilo:

.....
220 FTP Server ready
USER intzahrad.wz.cz a po chvilce okno se zpravou OFFLINE

Když jsem se chtěl připojit přímo přes Web, tak mi to asi za 2 min. napsalo 504 Gate Time-out.
Testnu to v pond. odpoledne. Vzhledem k tomu, že je nás více, také si myslím, že asi chyba u nás nebude.

Pripojuji se též, reg. doména unas.cz
ten samý problém, je to u nich na serveru, nelze vstoupit do správce souborů ani přes ftp, ani přes web rozhraní, stejná hláška offline..
a podpora na emaily nereaguje, jen příjde automatická odpověď
Už to funguje :-D