Responzivita a nezobrazování lnr icon

Dobrý den,
mám 2 problémy, které bych potřeboval nutně vyřešit.

1.Responzivita vložených reklam - Web mám responzivní, ale reklama wz mi ho roztahuje a kazí responzivitu, je možné někde vložit reklamy které budou responzivní?

2. Nezobrazují se lnr icony - Potřeboval bych zobrazovat na webu www.bkboleslav.unas.cz , lnr icony(ruzné šipky, responzivní prvky atd.). na jiném webu se stejným obsahem, který mám taky na WZ se tyto ikony zobrazují? Kde by mohl být problém?

Děkuji a přeji hezký den.
Teď sem ještě objevil chybové hlášky ohledně lnr icon, co se stím dá dělat?

Linearicons-Free.woff2:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
hoverIntent.js:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
ehl.jpg:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
Linearicons-Free.woff:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
Linearicons-Free.ttf:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)


Děkuji moc.
Ještě jednou dobrý večer, našel jsem další problém..

Potřeboval bych používat novější verzi php pro diskuzní forum na webu www.bkboleslav.unas.cz. Někde jsem vyčetl, že běží ještě na starém serveru.
Je možné přejít na novou? Zálohu již mám.

Možná to bude mít i něco společného s problémy výše.

Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den, co se týče reklám tak responzivita aktuálně není podporována. Ohledně ikon, na vaši stránce nenacházím chybu, pokaždé jsem přesměrován na web mimo naše servery. Přechod na novší server je možné vykonat smazáním hostingu a jeho opětovným založením čím se založí na novějším serveru.