Nejde mi FTP!

Už delší donu se snažim rozjet ftp protože chci na svůj web dát fotky, který zabírají víc jak 2MB.Skoušel sem to už přes tři programy, nastavoval sem to podle několikati návodů a stále mi to nejde!Poradíte mi prosím?Dyžtak mi prosím napište ještě jak to mám nastavit třeba u total comanderu sem to tam zkoušel a nešlo mi to!Nevim co s tím...díky.
A co navod na "http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34" ?
Pořád nevim proč..mi to nejde..Píše mi to připojení se nezdařilo!
Jinak vše normalní..Nemůže to být tím že při připojovíní se mi napíše startdir= .Anic se k tomu nenapíše?
----------
Connect to: (18.11.2006 14:25:37)
hostname=sentinelsofazeroth.wz.cz
username=sentinelsofazeroth.wz.cz
startdir=
sentinelsofazeroth.wz.cz=195.122.194.232
Tohle se mi při připojování zobrazí a pak to napíše: Spojení se nezdařilo!
Nastaveni vypada dobre. Ale hadal bych ted spise na vypadek FTP. Zkus to pozdeji.
jj...snad to pude pozdějc..dík
Sakra pekne me to uz s..e. Snazim se na ftp pripojit od rana a porad mi to pise ze spojeni se nezdarilo, teda zatim me to tam pustilo dvakrat
jj přesně!mě to píše to samí! :((
Jedny stránky mám s doménou WZ.CZ a tam FTP funguje, ale s doménou WEBZ.CZ to od včerejšího večera nejde!
Ja je mam na webzdarma.cz, a jeste sakra mi to porad nejde :( kua uz tam potrebuju
Ja mám dvě stránky na wz.cz a ani na jedné mi nefunguje ftp!
A mám to všechno dobře nastavený! :((
Já mám na webz a tyk mi tu nejde:( ale kámošce na wz to funguje normálně...
hmm..tak to by chtělo, aby nám někdo řek čím to je!moc nutně bych to potřeboval! :(
Tak poradí mi někdo?
Pořád ti to nejde? Já se např. na psb.wz.cz přes ftp připojím okamžitě.
Nevim proč, ale nejde! :(
A přes co se připojuješ na to ftp?
Přes TotalCommandera. Na ftp se připojím i teď. Když napíšeš do prohlížeče
ftp://ste3ao.wz.cz:heslo@ste3ao.wz.cz (či jiný web)
tak se taky nepřipojíš? Já ano.
Nejde to nějak ukazuje to chybu složky nebo co...Ale možná že mám to ftp nějak třeba vyplý nebo něco..netušim..třeba mám něco s netem :(..
A jak to vyplňuješ ty v tom Total Com..?
Stejně jak je popsáno ve FAQu:
server: psb.wz.cz
login: psb.wz.cz
heslo: heslo
zaškrtlý pasivní režim
To je v TC.
Teď jsem v linuxu, jen zadám sever, login a heslo a v pohodě se připojím a nahrávám data.
od rána mi nefugují webovky s doménou wz.cz neví někdo pročpak?
Mně tvoje i moje stránky jedou. Co konkrétně ti nefunguje?
jn co ti nefunguje?
Mě to taky nešlo. Vyřešil jsem to tak že jsem vypnul Kerio Personal Firewall. Jestli ho používáš taky (nebo jinej firewall) tak ho zkus vypnout a uvidíš.
Fakt že jo!To bude asi nečím takovým!Akorát že momentálně nepoužívám žádnej firewall..A nemůže to být třeba aji nějakým antivirem?
Kde najdu a jak vypnui teho Keria? plsplspls