Pomalé načítání fóra na WZ.CZ

Dobrý den.
Mám dotaz, který se týká nadpisu.
Čím dál více uživatelů fóra na http://smart.wz.cz/ , tvořené v phpBB si již delší dobu ztěžuje na pomalé načítání stránek i když jejich připojení funguje bezvadně. Až donedávna jsem oproti ostatním neměl s načítáním žádné problémy. Poslední dobou se začaly ale objevovat. Nejprve se doba načítání stránek prodlužovala víc a víc a dnes už musím i několikrát stisknout ve svém prohlížeči (Mozilla ) tlačítko "obnovit", aby se stránka načetla, jinak vidím jen bílou plochu. Největší potíže to dělá při mazání příspěvků nebo při administraci fóra. Dá se toto nějak odstranit nebo minimalizovat ?

Děkuji JP
No nevím, phpBB je celkově hodně pomalý. Řek bych, že to nebude wézetkem.
Děkuji za odpoVěď . Po pár dnech se to samo zlepšilo, prý se něco v té době spravovalo na WZ
Mám stejný problém, poslední dva dny v podstatě to samé co zadavatel dotazu, dnes je to asi nejhorší.
Stěžují si návštěvníci, jsem rozhozená i já, protože mazání a opravy jsou zkouškou trpělivosti.
Forum mám miniBB www.panna.wz.cz, takže se o nějakém velkém rozsahu mluvit nedá
s forem mam taky problemy ale jsme na free webhostingu tak to musite obcas vydrzet
Už mnohokrát se tady ve fóru psalo, že phpBB fórum není vhodné na WZ, protože příliš zatěžuje server a tudíž má dlouhé odezvy.