Nemůžu se dostat na Správce souborů!

Ahoj,tak asi už třetí den se nemůžu dostat do správce souborů. Přihlášení jde,i všechno ostatní po přihlášení ale po kliknutí na Správce souborů se objevý jen nápis " Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: adodb_mysql in /home/web/admin.wz.cz/inc/adodb.inc.php on line 3211 ".
Nezvládám moc anglinu,může mi někdo poradit v čem je problém?A jestli je to jenom u mě nebo i jinde.
Přes FTP se do správce souborů dostanu,bohužel se potřebuju dostat do správce přes administraci na wz.cz.
Mám stejný problém
Právě jsem chtěla založit nové téma, že nefunguje správce souborů. Takže i já mám stejný problém. Chtěla jsem udělat na svých stránkách nějakou aktualizaci a nejde mi to.
Prosím o radu, popř. o info, kdy to bude zase fungovat.
Mám stejný problém! tenhle měsíc je to již podruhé. začíná mě to dost .
Totéž se děje i mě, co to způsobilo?
Předem moc děkuju za radu
to iste aj mne, ale je to dost problem, lebo ak sa dnes nedostanem tam, tak mám prúser
taky by mě zajímalo co to má znamenat
<HTML>Používejte <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>.

>>Přes FTP se do správce souborů dostanu,bohužel se potřebuju dostat do správce přes administraci na wz.cz.
Proč, mohu-li se zeptat?</HTML>
pouzivejte ftp.

>> Přes FTP se do správce souborů dostanu,bohužel se potřebuju dostat do správce přes administraci
to jako proc? nevidim duvod...
To je sice hezká rada, jenže já potřebuju se tam dostat přes Správce souborů, FTP nemám nastavený.
Kdy se to zase zprovozní?
Je to jednoduchý...Chtěl jsem instalovat fórum a to můžu jen přes správce souborů na webu a né přes FTP.Jsem samouk,tak se předem omlouvám za moje nepřesné výrazy.Nákou dobu se chystám že si založim vlastní fórum a zrovna když jsem našel pěknej podrobnej návod a dělám všechno podle něj tak to zase blokuje wz...
Jestli mi někdo může poradit jak se to dá obejít třeba přes FTP klienta tak budu moc rád...
<HTML>Co přesně v tom správci souborů máš dělat? Mně to připadne nesmyslné, že by to nešlo bez správce souborů. Vždyť ten toho umí ještě míň jak ftp.</HTML>
taky se tam nemužu dostat- tak doufam že se tam dostanu co nejdříve
Nebudu to nák okecávat a rovnou to sem zkopíruju oco mi jde...

1.stahněte a rozbalte zipované soubory z těchto stánek
2.přesuňte těch skoro 3MB na webzrarma přes FTP
3.na WZ.CZ v administraci si založte svoji databázi
(Po přihlášení k Vašemu účtu na wz.cz,klikněte na nastavení v nabídce najdete předposlední nastavení MySQL,
zaškrtnete aktivní a vyplníte potřebné údaje, potvrdíte Uložit a je to, máte databázi.)
4.spuste ze svých stránek tu cestu >>něco.wz.cz/....../install/install.php
5.objeví se naše instalace PHPBB vypiste udaje a hesla k vaší již vytvořené databázi ze serveru mysql.wz.cz ,
DNS je mysql.wz.cz!, nazev databaze a heslo, pak instalujte
6.měla by se objevit zavěrečná stránka instalace >> dokončit!
7.po dokončení nezapomeňte smazat adresáře contrib a install - jinak vám to nepojede !
8.a pak je tam jen prázdné forum

Nedokážu si poradit s krokem 4 přes FTP sice vym že tam tu cestu mám ale moje znalosti nesahaji tak daleko abych to mohl nák obejít mimo ten návod.
Předem moc děkuju za radu.
Někde na fóru jsem četla,že pokud někdo nerozumí práci s ftp tak si radši nemá dělat web.. mě ftp nefunguje zkoušela jsem všechny možný návbody a nic,ale do teď sem na webu pracovala v pohodě přes administraci na wz.cz jenže teď už je to podruhý co to nefunguje a myslím,že nejsem jediná komu to už dost vadí... a zatím se nikdo neuráčil odpovědět na otázku Kdy to asi tak bude funkční?
nevím jak se pracuje z ftp a ani to nepotřebuju jen potrěbuju aktualizovat stranky a dát tam jeden soubor tak by mě zajímalo kdy to zase pojede
<HTML>2kůže a železo: 4.spuste ze svých stránek tu cestu >>něco.wz.cz/....../install/install.php - na to nepotřebuješ správce souborů. Prostě tu adresu napiš do prohlížeče. Např. pokud si ty rozbalené soubory nakopíruješ do adresáře forum, tak ta cesta bude kuze-a-zelezo.wz.cz/forum/install/install.php (předpokládám, že tam kopíruješ i adresář install, ve kterém je soubor install.php - prostě tam musí být cesta k souboru install.php).</HTML>
<HTML>2Ella: co to znamená "nefunguje"? Jaké vyplňuješ přihlašovací údaje?</HTML>
<HTML>Ella: pokud dobre vidim mas internet od UPC a ti FTP rozhodne neblokuji.
Problem bude mezi zidli a klavesnici.


Tato situace tu nedavno byla.. pokud CHCETE updatovat svoje weby naucte se s FTP (zvladne to cca 95% uzivatelu a pokud nechcete byt mezi temi 5% urcite na to prijdete take)

Kdy to bude opraveno nikdo nevi...
A ani se k tomu nikdo nevyjadri, protoze jak to bude mozne radeji to admin misto rozepisovani opravi.</HTML>
Jsou už skoro 4 hodiny a ještě e nic nezměnilo už toho mám dost jdu na IC
Dost mě to sere udělal jsem si čupr index ,ale teď si ho můžu maximálně prohlížet offline. Jo a přes FTP se nemůžu přuhlásit. Hodí mi to tam jebu že to nejde pomocí tohohle uživatelskýho jména.
Mám stejný problém se správcem souborů. A když to chci nahrát přes ftp, tak mi to nejde. Lze pouze stahovat, ale nahrát nemůžu nic. Běží to strašně pomalu a pak se to kousne. Nemohu nahrát ani jeden blbej soubor o velikosti 14kb. Kde je problém?
Taky mě nefunguje správce souborů, ale na ten kašlu, protože spravuju web čistě přes FTP a vpohodě... ale na svoje stránky se nedostanu, vyskočí chyba 403...přístup odepřen... jakoby neexistoval, přitom přes FTPčko si se souborama na webu můžu dělat co chu.
Richard:Problém mezi židlí a klávesnicí,hmm.. jak vtipné...

Vždycky jsem si myslela,že hlavní je přístup přes Správce souborů a že přístup přes ftp je pouze jedna z možností... ale poslední dobou podle toho co tu čtu si začínám myslet,že to není možnost,která se může využít,ale podmínka!
<HTML>PaJa: a index.php, .html , .....
tam mas?</HTML>