Jak na FTP?

Prosím poraďte! Udělala jsem si přes Comander připojení pomocí FTP, ale jak píšou tady na stránkách má se mi někde v nějakém seznamu souborů zobrazit disk na nahrávání, ale já ho nemůžu najít....nevíte kde ho najdu?
TotalCommander má dva panely - v jednom se otevře pohled na disk připojeného FTP servru a druhém panelu se musíš nastavit adresář na lokálním disku, kde máš soubory, které chceš kopírovat na web
co je to ftp?
angl. file transfer protocol = "protokol pro přenos souborů"
keanure: dál pokračuj na: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
No, už to všechno mám , ale když to tam překopírovávám, tak mi to píše port selhal a ikdyž jsem změnila inromace v nastavení připojení, tak se to furt zobrazuje...kde je chyba?
pasivní režim přenosu je zapnutý?
<HTML>Máš zaplý pasivní režim? Kolik máš podle logu zabraného prostoru?</HTML>
jj, ten je zapnutej...a kde je ten log?
<HTML>Poklikej na políčko vedle tlačítka Odpojit a otevře se ti log. Hledej pak text Quotas...</HTML>
je tam napsáno using 107016.00 50 000 KB
to znamena, ze pouzivas vic nez 200% tobe pridelenyho prostoru. bud si navys prostor na 150MB (zapnes si tady v administraci zobrazovani reklamni listy), nebo musis hodne mazat
<HTML>A z toho plyne co? Z toho plyne to, že už zabíráš víc místa (100MB), než máš povoleno (50MB). Buď půlku smaž nebo si navyš prostor (na požádání na 100MB, nebo v Nastavení reklamy zapnutím lišty na 150MB).</HTML>