kolik muzu prenest dat

kolik muzu na svych strankach prenest dat denne je tu nejakej trafic ze by se pak web nezobrazoval nebo ze by mohly bejt problemy? chtel bych tam mit nejaky obrazky tak se ptam predem....
nikde nic omezeného není, ovšem v případě že budou přenosy příliš veliké přilákáš pozornost a nejspíš to bude klasifikováno jako neúměrné zatěžování serveru - třeba webová kamera nebo něco takového. A co je velký přenos usodí administrátor zřejmě z toho jak moc to bude vadit serveru
přeneseno kB včera - 294643 je to v poradku ?
pokud se jedná o : http://r1.kvalitne.cz/, které není funkční webová aplikace (Nepovolený přístup!) a přeneslo-li se včera skoro 300MB tak je to skladiště souborů a velmi brzo bude ze servru smazáno. Viz pravidla hostingu.
nee nejdená se o tuhle stránku zatim tam nic neni mam to v pc musim to dodelat a nahrat. ty cisla jsem jen tak vymyslel abych mel nejakou predstavu kolik je pripustne ale z takovym prenosem nepocitam :) na techto strankach mam přeneseno kB včera - 3. vim ze skladiste souboru neni povolene taky ho nemam....
vtip je v tom, že číslo nikde zádné určené není, až si bude administrátor myslet, že je to moc tak to utne
kdyz budes dodrzovat podminky, tak te to myslim nemusi vubec trapi
<HTML>300MB/den neni problem...

>> až si bude administrátor myslet, že je to moc tak to utne
Nevim co myslis slovem "utne" presne, ale pokud by se muselo nejak zakrocit (prenos by byl XGB/den) tak rozhodne se vsi slusnosti a solidnosti. Slovem utne bych to nenazval.</HTML>

kdyze jsem se zaregistroval napsalo mi to ze muzu dat na web 150MB...davam si tam veci potom mi to uz nejde a zistim ze mam pamet jenom 50MB jak je to mozne? a co to znamena kvota?
Když ses zaregistroval, tak si automaticky dostal 50mb. Pokud chceš 150, nastav si v administraci navíc zobrazování Lišty. Pokud ji ale budeš chtít vypnout, mušíš o to tady požádat moderátora. (to znamená to "nelze vrátit zpět")
Jakou maximální velikost může mít soubor který bud tahat přes ftp?
Joshua06: takovou, kolik ti jeste zbyva volnyho mista
<HTML>Tonik :D
Pozor na omezeni systemu souboru ;)</HTML>
Richard :D
Pozor na omezeni celkove kapacity disku ;)