lišta wz

Lišta, ktorú pridáva wz hore do stránky mi zničí cely layount stránky. Dá sa proti tomu nejako bojovať?
použít takový layout, který odolá
hej ale myslel som či by sa nedalo nejako vybaviť žeby sa mi nezobrazovala alebo ju posunúť nižšie
listu nikam posouvat nemuzes. muzes si ji nechat vypnout, ale tim prijdes o pridany prostor pro web.
to je síce pekné ale tato možnosť sa nedá vypnúť a je iba jednosmerná a čo teraz?
<HTML>Moderátor mks ti ji vypne, pokud chceš.</HTML>
ooo spása diky pls nech to vypne ak môže O:-)
Taky bych rád požídal o zrušení lišty na zsneubuz.wz.cz! Kdyby jste věděli komu přesně napsat. Děkuji
<HTML>zsneubuz.wz.cz OK, je vypnuta</HTML>
Chtěl bych také požádat o zrušení lišty na webcreating.xf.cz. Děkuji
ja bych prosil zrusit listu na mbshop.wz.cz Děkuji
Lišta se mi objevila jako řada čínských znaků, jde to nějak vypnout a nebo přemístit. Zvolil jsem lištu na dolní části stránky, ale zobrazuje se na horní straně jako čínský text
rubu: tak zaprve to neni lista ale banner, to je potreba rozlisovat. zadruhe problem je zpusoben tim, ze mas stranku nejak divne ulozenou co se tyka kodovani. kdyz si to prepnu na utf-8, tak funguje reklama, ale vsecko ostatni nejde. kdyz to prepnu na cokoliv jinyho, tak nejde uz nic. a v meta mas kodovani unicode. navic na zacatku toho souboru jsou byty identifikujici kodovani, to dela taky zmatek. takze tim to asi bude.
tak to jo... asi před pár dnama jsem si stěžoval že nemám nikde reklamu, awe ted ji mám všude a nemužu se toho zbavit... požívam tag ifront a na každé stránce mám reklamu, fakt humus.... když ji mám na indexu tak to vidí každy...
>> požívam tag ifront
myslis asi iframe, ze?
precti si v podpore a podminkach nastaveni reklamy, jak se ma reklama nastavit, kdyz pouzivas ramy
Díky za odpověd a nápovědu. Vysvětlení bude asi v tom, že jsem použil pro design stránky Microsoft Publisher 2003 a v tom asi bude problém, protože se mi zdá, že je dost primitivní pro web design a poněkud není konsekventní v určení kódování a jiných finesách. Přepíšu to v Dreamweaver a potom uvidím jestli to bude fungovat.
Když čtu návod na webzdarma jsem z toho poněkud zmatený, protože v návodu je napsáno, že reklama (banner) je standardně dole na všech stránkách a když je požadavek na 150 MB tak se musí změnit tak aby byla na všech stránkách dole ? Buď neumím číst česky a nebo je chyba někde jinde. Co mám vlastně udělat?
<HTML>Pokud chceš 150MB, tak si v administraci v nastavení reklamy musíš zapnout také zobrazování lišty. Lišta se zobrazuje na všech stránkách nahoře (viz modrá lišta nahoře na <a href="http://markovo.wz.cz">markovo.wz.cz</a>). Kromě toho musíš zobrazovat i standardní banner, buď na úvodní straně nahoře nebo na všech dole.</HTML>
>> Thalia - konečně odpověď, které rozumím. Díky
Jak je to s reklamním pružkem za 150MB pokud používám rámy? To pak bude reklama na každé stránce? muj web autogramy.kvalitne.cz Díky
jirka: reklamní lišta se nepřidává do souboru na serveru, ale až do výstupních dat k návštevníkovi, takže reklama bude na každé stránce, ale vždy jen JEDNOU.
jirka: v pripade pouziti ramu se pro listu vytvori ram uplne nahore, vlastni stranky pak budou v ramu pod listou. btw porusujes podminky zobrazovani reklamy