divné odkazování!

Ahoj!
Mám velkej problém, kterej sem nevěděl kam zařadit, do jaké sekce na fóru, atak mě napadlo, že třeba tady mi poradíte!
Jde o to že svoji stránku sem měl dříve v rámech, avšak nyní ji mám v tabulkách..Jenomže ted k tomu problému!Když zadám adresu svého webu, tedy www.ste3ao.wz.cz do prohlížeče IE tak mi f pohodě najede stránka na můj web bez potíží, avšak když tuhle adresu zadám v mozile firefox tak se mi místo toho najde sice stránka www.ste3ao.wz.cz, ale tentokrát se mi objeví stará stránka v rámech, přitom úplně prázdná!A le když v mozile napíšu www.ste3ao.wz.cz/index.html , což je název mýho hlavního souboru na nové stránce tak mi najede bez potíží již moje stránka!Prostě, když dám třeba aji někde odkaz na moji stránku na web www.ste3ao.wz.cz!Tak odkazuje na moji starou stránku!Která byla v rámech!Prostě to nechápu!Proím poradtě mi někdo!Případně to vyzkoušejte!Děkuji
<HTML>Vidím stránku bez rámů. Zkus promazat cache prohlížečů a načíst stránky pomocí CTRL+F5.</HTML>
AHA tak dík asi to bylo jen u mě!Stačilo jen dát to CTRL+F5 a u se to vždycky zobrazuje jak má!A mimochodem jak se pls vymazává ta cache pamět v prohlížeči?
<HTML>Někde v nastavení prohlížeče, hledej položky jako Cache, Dočasné soubory, Temporary Internet Files a u nich tlačítko Smazat ;-)</HTML>
aha jasný :)