error system

system have problem?
I have problem when I try to run in ftp. And I think, maybe depend on server
<HTML>Tell us more about your problem. Can you post here your ftp log? I have no problem connecting to ftp.</HTML>
So to 3 o'clock, I used ftp by totalcomnader normal.Then I went but I forgot to logout in totalcommander.So I returned and began to work, sometime I could connect to server by Totalcommander, sometime couldn't.But it 's problem that I can't up file on server :(( .

I don't know where is error? from the srever or from my totalcommander .
I received error "transfer failed,continue operation"
<HTML>It is possible, that you have exceeded the space of your web. Can you post your ftp log? Just double-click on the white field next to the button Logout (as shown <a href="http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp5.gif">here</a>) and search "Quotas using...".</HTML>
so, I still dom't know how to solve ?
I alway received mess "transfer failed,continue operation" when I upload file
<HTML>Tell me, what`s written in the ftp log on the row beginning "Quotas using". I would like to know at first, how much space you have. Beacuse it can be the reason of your problem.</HTML>
hruha: send password to info@ds.mysteria.cz
@Thailia :226 Quota : using 32.00 of 50000KB(0,06% used)

@ds : send password? what for?
<HTML>Thx, so space is not the reason. And what about now, at the night? The same problem? Because I tried it now and I uploaded a 4MB file quickly without problems.</HTML>
yes, still the same problem.I have sitted here from 6 o'clock with this problem. hix, help me. I have to complete this work

So you have any idea?
hostname=kolejsprava.webz.cz
username=kolejsprava.webz.cz
<HTML>ds: he can connect to ftp, but he can`t upload files.</HTML>
Thalia: myslel jsem, že je to ten případ, kdy se někdo přihlásí s tím, že má jako username ftp:... a otevře se něco, kde mu chybí soubory, prostě se někam k webzdarma přihlásí, ale ne zrovna k svému účtu

nevíš kam se poděl r2--d2?
<HTML>2ds: o chybějících souborech nic nepsal, jen že mu to píše chybu při uploadu. Navíc, že hostname a login mají být stejné, to ví už z jiného svého threadu. (kam se poděl r2--d2 nevím,proč?)

2hruha: and if you use ftp via browser?
ftp://kolejsprava.webz.cz:password@kolejsprava.webz.cz</HTML>
@Thailia :226 Quota : using 32.00 of 50000KB(0,06% used) - proto jsem myslel, že tam nic nemá

r2-d2 chtěl pořád "zpustit" stránku, psalo mu to 404, stránka nešla zaregistrovat a teď ten jeho příspěvek nemůžu najít
<HTML>>> send password to info@ds.mysteria.cz
jeste jednou sem napis takovou vec a bude zle.</HTML>
<HTML>2ds: jj, ale je možný, že to má zrovna smazaný :-) (r2d2-Hledání najde jeden jeho starší thread,ten novější je smazaný,já ho ale nemazala).</HTML>
Richard: zdá se, že to není ožrala z koleje
<HTML>ds: proc by nebyl? :) jen ma jiny stav... predtim se mu pletli pismenka a ted zase mluvi anglicky ;))</HTML>
Richard: a nevíš prosím tě, kam zmizel příspěvek od r2--d2?
<HTML>Nevim, mozna jsem to smazal ale nepamatuju se...
ja jsem zkousel vytvorit domenu a--b.xxx.xx a i kdyz poprve to hodilo 404 misto 403 tak po nahrani a smazani indexu to pak uz hodilo vzdy 403 vse jinak bylo plne funkcni, problem nebyl na strane wz</HTML>
takze co mam delat, bros? Uz jsem cekal az rano ale jeste jsme nemohla upload file do serveru a opak, taky .
nahrát sem FTP log
a jeste totalcommander?

ted jeste nemuzu upload file.

nebo kdo je admin, prosim help me!