Velký problém

Dobrý den, mám jeden problém v ftp webzdarma. Koukněte se na stránku www.pomoc.wbs.cz a na úvodné stránce mám obrázek mého problému. (chvíli počkejte protože je to velký obrázek)
no nehodlam cekat, az se to 2,25MB velky bmp nacte. uloz to do jpg a pak se uvidi.
Prosím.... zas tak dlouho to netrvá když to zmenšim nebude vidět co je tam napsáno.
Říká se, že jeden obrázek řekne víc než tisíc slov, ale ještě dýl se načítá.
V tvém případě to bohužel neplatí (teda to o tom načítání jo), protože tvůj obrázek má nulovou vypovídací hodnotu.

Zkus využít svého spisovatelského střeva a popsat, o co ti jde.
BTW: používej FTP, ne tu pochybnou náhražku phpWebFTP a problémy mít nebudeš
Boužel když použiji ftp tak se to nahraje na tento server a problém je přoád. Můžu vám říct že opravdu to nejde vysvětlit. Heleďte tak se podívejde do mého účtu. Dejte jméno skouska.borec.cz heslo: *
dejte adresář handle a soubor main.php snad tu chybu uvidíte je to nas položkou ''save'' jestli mi chcete na tý stránce změnit heslo tak si poslušte ale stejně vám to nic nedá
Hm ... login incorect. Asi mě někdo předběhl :(
Už by tam mělo být zas heslo *
Hele, myslíš jako ten <?php include("pages/rules.txt") ?> nebo co? Pořád asi nechápu, kde je chyba...
<HTML>Není dobré sem dávat heslo, snadno můžeš o web přijít. Zeptám se admina.</HTML>
Problém je to že to co se mělo vytvořit z kodu na web se vytvořilo normálně do ftp na úpravu. Děkuji zeptej se admina ať se na to podívá
Prosím pomozte mi
<HTML>Už je to opraveno.</HTML>
Děkuji vám moc ale jak jsem zjistil tak registrace nejde pořád:(