proc uz nemuzu editovat v html ?

Prosim vas, dlouho jsem tu nebyl a najednou je zmenene prostredi,
ja jsem v zahranici a potrebuju zmenit par kontaktu na webu ktery mam v html, jenze uz to nejde. Nebo se mylim?
Nechci stranku stahovat a pak znovu uploadovat, jen ji vyeditovat.
Predem 100x dekuji za radu.
<HTML>Jde to. Ve správci souborů klikni na příslušný soubor a pak vlevo zvol Edit.</HTML>
FTP funguje i v zahraničí a to někdy dokonce líp než u nás, protože tam už sílu FTP pochopili (na rozdíl od nás) ...
diiky, vubec jsem si nevsiml tech ikon.... mohly by tam byt stabilne a ne jen pri oznaceni souboru.....
Moje stránka www.kogli.web2001.cz nefunguje!:-( Mrkněte se tam a řekněte mi co mám udělat.Já jsem stránku totiž přesměroval na ftp a minulou administraci už zrušili!Co mám dělat?
<HTML>>>Mrkněte se tam a řekněte mi co mám udělat.
Mrk. Některou stránku v kořenovém adresáři pojmenovat index.html (nebo index.htm nebo index.php).</HTML>
No jo ale já už hlavní stránku pojmenoval index.php!Ale koukněte se tam znovu!
Pomozte!Jsem 7mi letej!Stránky byly moc hezké!Ajá bych se div nerozbrečel:-( bééééééééééééééééééééé!
kogli: a to si myslíš, že když tady budeš každejch 5 minut psát přiblblej příspěvek, tak že ti někdo poradí?
Spíš by tě měli moderátoři vyrazit za spamování!

K tématu: umíš číst? Pokud jo, tak si přečti, co tam máš za chybu a prav si jí...
No jo, pasová kontrola!Ale co já s tim?A navíc je mi 7 víš!
Pasová kontrola? Sákryš, já mám pas už 2 roky propadlej!
Takže jak vidím, tak číst neumíš.
Není tam "Pasová kontrola", ale "Parse error".

Parse error: parse error, expecting `T_STRING' or `T_VARIABLE' or `T_NUM_STRING' in /3w/web2001.cz/k/kogli/index.php on line 92
znamená
Chyba parsování: očekáván `T_STRING' nebo `T_VARIABLE' nebo `T_NUM_STRING' v /3w/web2001.cz/k/kogli/index.php na řádku 92

Pokud PHP aspoň trošku rozumíš, tak už víš co s tím a opravíš si to, pokud ne, tak se do toho ani nepouštěj ...
BTW: to, že je ti 7 nebo co, mě vůbec, ale vůbec nezajímá. Pro mě je to pouze chabá výmluva!
A jak mám prosímtě udělat FTP?
FTP: 2 vajčka, 10dkg mouky, 5dkg moučkového cukru, 2dkg drcených buráků, zamícháš, našleháš ve vodní lázni, a máš FTP.

Na blbou otázku blbá odpověď. Prohledej tady fórum, nebo faq.webzdarma.cz, a pak se teprv ptej.
Mike: =D
Nebuď zlej na malý děti! =D

kogli: FTP dělat nemusíš, FTP je už hotový (viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol).
Ujasni si, co chceš a potom polož zprávnou otázku, nebo ti budou chodit odpovědi jako třeba od Mika (mimochodem taky jsem chtěl přispět podobným tónem, ale Mike byl bohužel rychlejší)

BTW: pomůžeme, jen pokud vidíme dostatek vlastní iniciativy se něco přiučit, nebo to nějak vyřešit sám. ZÁSADNĚ nedáváme celé hotové kódy, neladíme cizí výtvory, pouze v nich hledáme chyby, nebo se snažíme autora navést na správnou cestu...
Koukněte se sem: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=45323&t=45323 Tam je moje fórum a potřebuju poradit!
Potřebuji stránky na WZ přesměrovat na IC, jak na to prosím?
Odpovědi prosím do mého fóra!