Přesměrování webu

Potřebuju web přesměrovat na novou doménu. V odmínkách je, že se ale stále musí zobrazovat reklama...
Nechci přijít o Pagerank a potřebuju přesměrovat tedy i uvodni stránku s reklamou - cimz porusuju pravidla...
Vzdycky jsem se snažil ty pravidla dodržovat, ale co mám tedka delat abych o PR nepřišel ?
Ehm tak jestli máš s konkrétní stránkou nějakej pagerank, a stránku přesuneš, tak pagerank je v pytli. S tím počítej. A co se týče přesměrování: když už, nedávej tam žádnej refresh, prostě pouze index s reklamou a slovy: web by presunut na <adresa> Tím bys neměl žádné podmínky porušovat. Nebo si prostě nech starej web, a u novýho dej jen header.
A nějaké užitečnější reakce by nebyly?
A cos čekal?
Třeba nějakou reakci na úrovni, třeba od admina nebo moderátora...
Ty už prosím nereaguj...
Mike: ale jak si myslí, že? ;)
PS: seš nežádoucí =)

holky: nejsem moderátor ani admin, takže můj příspěvek taky nebude na takové úrovni, která by se ti líbila:
Mike má v podstatě pravdu, nevím, co by jsi ještě chtěl slyšet? Jako že jo? Jde všechno, co si namyslíš? Ne, tak to se pleteš, nejde. Pokud změníš web, pagerank bude v háji a budeš si ho muset znova budovat. Pokud o něj nechceš přijít, nezbude ti, než :
1) nechat web tady
2) přesměrovávat návštěvníky na novou doménu a doufat, že na jí pagerank dostatečně vzroste dřív, než ti starou doménu zruší.

BTW: zyjímalo by mě, co je to v poslední době za módu, kontrolovat každých 10 minut pagerank?!
Konečně smysluplná reakce, ale stejně se tam kde jsem byl na začátku...

Pagerank nekontroluji každých 10 minut, ale nechci o něj přijít, když jsem ho budoval přes 2 roky...

Jinak stále čekám na nějakého admina či moderátora, který by byl tak ohleduplný, a dovolil mi stránky bez sankcí přesměrovat... Samotné přesměrování není nijak zatěžující pro server a myslim že ta kvanta reklamy, která se u mě za ty 2 roky zobrazovala to dostatečně vynahradí....
<HTML>Já bych udělala přes mod_rewrite přesměrování 301 Moved permanently. Než se PR přenese, bude to ale nějaký čas trvat.

Co se týče povolení, tak já bych to normálně udělala bez nějakého nahánění admina, jestli mi to povolí. Jenom bych nějakou dobu sledovala, zda ta přesměrovávaná doména stále existuje. Zbytek si jistě domyslíš sám ;-)
Ale nejsem admin, takže 100% odpověď ti dát nemůžu.</HTML>