Správce souborů,ftp

Ahoj všem,
Zajímalo by mě jak dlouho bude správce souborů v tomto stavu.Když se přihlásím připojí mě to přes FTP nebo co a nemůžu totálně nic udělat, když nahraju obrázky tak mě to pořád vyhazuje a obrázky nezobrazuje.Nevím ani jak vytvořit nový HTML dokument, to už mi leze na mozek a přes Total Commander se nepřipojím protože ho nemám a zatím to neumím :( nevíte kdy to bdue koenčně normální nebo jak bych uplně normálně a v klidu bez nervů mohla spravovat své weby?Díky předeem za odpovědi
Total Commander není FTP, stejně jako to modrý éčko na ploše není internet.
http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol

FTP slouží k přenosu souborů z/ na internet a jeho používání je extrémně jednoduché:
1) potřebuješ FTP klienta (IE nedoporučuju, jinak TC, Gigamania.cz, google.cz, ... já osobně používám Firefox + FireFTP a jsem spokojen)
2) pokud máš klienta, tak ho musíš nastavit:
2a) host: chick-ens.wz.cz
2b) uživatel: chick-ens.wz.cz
2c) heslo: (nahraď svým heslem do administrace)
2d) používat pasivní režim: ano
3) Zmáčkneš na tlačítko Připojit (nebo tak nějak, každý klient to má jinak)
4) Chvilku počkáš a potom by se ti měly objevit soubory, co máš na webu.
*) pokud bod 4. selhal, napiš nám co to hlásí za chybu, nějak to pořešíme
5) a teď s tím zacházej jako s adresářem:
5a) zkopíruj si soubor k sobě na disk => uprav ho => nahrej ho zpátky
5b) soubor z disku nakopíruj do adresáře na webu
5c) .... atd, atd, atd ...
Prosimvás dejte to z5.V tom Ftp to vůbec nechápu porád mě to odhlašuje...a nedaj se v tom vubec delat stranky..!Zrusili ste vytvareni dokumentu html na strance a musim to delat pres poznamkovej blog...fakticky nechapu proc ste to udelali...prosim odpovezte!
Nevim kde je chba ale nemuzu uploadovat svuj web uz zadnym zpusobem. Prez FTP v TC uz mi nejde davno ale ze uz ani ne prez web to se mi mnoho nelibi. Samo mě to vyhazuje a nekopiruje soubory.
Tady to vážně asi nikoho nezajímá, už jsem jim psala e-mail, ale asi se na to vy* poslední aktualizace někdy v listopadu, to je pěkný no :( už nevim co dělat, kdoví kdy se to spraví, jestli vůbec
http://www.webzdarma.cz/kontakt.html: Na dotazy, jejiž řešení lze nalézt v sekci podpory, neoficiální FAQ nebo v diskusním fóru, odpověd NEDOSTANETE!
na tohle tema se tu napsaly stovky prispevku, na tema ftp a prenosu souboru na server tisice. takze asi tak.
Ahoj neví někdo co stím.Nechce se mi ani jedno wz připojit na ftp přez totalcommander.neví někdo jak dlouho to bude trvat nebo co stím?
Aleš: přečti si ještě jednou příspěvek: Autor: Tonik (tonik.webz.cz) Datum: 16. 02. 2007 11:27


Tam je všechno potřebné. Vše se tady ve fóru již mnohokrát (vy)řešilo.