Velikost stránek

Chtěla bych zjistit, jaký je objem dat, co jsem již nahrála na webzdarma. Ale asi jsem slepá a nemůžu tento údaj najít. Kam se mám kouknout? Díky
faq.webzdarma.cz
Díky. Ale mě nefunguje přístup přes ftp... :( (nemám přístup doma a ve škole to je divný)
Takže ti nezbude, než sečíst velikosti všech souborů, které na webu máš. Není to 100% přesné, ale zhruba to odpovídá. Předpokládám, že máš stejnou strukturů souborů na lokálním počítači, takže snadno zjistíš velikost adresáře.
tak máš stránky doma, tak vylez na nadřazný adresář a zjisti velikost adresáře.... to se přibližně rovná zabranému místu na disku....
Nikde jsem tu nenašel možnost navíšit místo na 150 MB? Jen v infu o tom byla řeč. Dik
voshi: spatne hledas, je to v nastaveni reklamy v administraci
:) diky
To tedy znamená, že jakmile si nastavím na všechny stránky reklamu dolu bude mi automaticky navišen prostor?
<HTML>Pročti si tu stránku pořádně.
Musíš si kromě banneru zapnout taky reklamní lištu - ta bude na všech stránkách nahoře.
A přečti si taky podmínky zobrazování reklamy, protože je momentálně nesplňuješ.</HTML>
Jo pardon, četl jsme to ne zrovna ve spravno udobu jen jsem to shlidnul.
V podmínkách zobrazování reklamy je, že pokud chci mít je jeden reklamní proužek musim ho mít na úvodní stránce tj nejnavštěvovanější stranka webu většinou index.htm, html... To tak máme. Nevidim v ničem problém.
proc si to neprectes cely?
Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
To jsem četl. Ale ten index nefunguje jen jako vstupni stranka jsou tam i další věci.

S kym se o tom da "kompromisovat"? Dal bych na každou stranku reklamu ale dolu jestli to jde. Jinak jsem tedy celou dobu byl v domnění, že ta jak to mam (reklamni pruh) je vpohodě. Takže se omlouvam.
Mužeš mi prosimtě k tomu 2. odstavci něco řict? Abych veděl jak a co. Dik
Na indexu jsou i DALŠÍ věci? A které to jsou.

Jediný skutečný arbitr je admin. Pokud se to jemu nebude líbit, stránky smaže.

Podle mě porušuješ pravidla viz Tonik.

A teď ten druhý odstavec. Když si přečteš pořádně pravidla, tak už se nebudeš muset ptát: http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html