reklama?

Založila jsem nové stránky, nahrála jsem zatím jen jednu stránku, protože finální podobu zatím upravuji, ale nikde se mi nezobrazuje reklamní baner. Né, že by mi tam chyběl ;-), ale spíše se bojím, aby mi stránky nebyly zrušeny ... tak se ptám, je to správně, že tam baner není? Díky za odpovědi ;-) petula_k
Ne, není je to správně, že tam baner není.
Správné to rozhodně není ;-)
Na Tvém indexu chybí kód pro robota - vlož si tam následující komentář, a s reklamou by už neměl být problém:

<!--WZ-REKLAMA-1.0-->

Pokud se po uploadu reklama automaticky nevloží, zkus to ještě párkrát.
Díky za odpověď, ale stále to nefunguje :(
Také s tím bojuji, už pár měsíců a reklama se prostě nevloží. (soubor: http://recepty.chytrak.cz/reklama.html )
Ja bych to nějak neřešil, po nějakem čase až buděš updatovat web tak tam bude.
(Zachovej klidnou hlavu!)
A není náhodou chybou dávat do adresy tečku?
Viz.: grandax.prodejce.cz
Nejsem si jistý, ale povoluje to WZ?
to Zdenek: teď Ti nerozumím ... jakou tečku? katori.wz.cz máš taky s tečkami ;-) já jsem si místo wz vybrala prodejce, jinak je to stejný zápis ;-)

to Kvitek: no jo, ale já ten web budu rozjíždět až 1.4., tak se bojím, aby mi ty stránky do tý doby nezrušili :( ...
ahoj lidičky mě se reklama ukazuje normálně hnedka od začátku takže v tom vám bohužel neporadím...
já mám jinačí problém... chtěla bych reklamu zarovnat doprostřed a pomocí <div> a následnými vlastnostmi v CSS mi to nejde... neporadili byste mi pls? Díky mooooc
kathyna:
zkus třeba tohle:
#reklama {
text-align: center; /* for IE */
width: 496px;
margin: 0 auto; /* align for good browsers */
}
někde jsem to jednou opsal a zatím jsem s tím spokojen
Zkus to tam třeba opakovaně nahrát, mělo by to jít.
Přinejhorším to vytvoříš znovu........
» ds: tohle je imho špatně ;-)

text-align: center; musí být vždy pro prvek o jedno výš. tohle by ti zacentrovalo pouze text v tom divu.

takže: zacentrování wz reklamy: když se podíváte do kódu, je tam jasně řečeno <table width="496"> : z toho plyne řešení: reklamu obalit divem s pevno šířkou 500px (aby to bylo o fous širší) divu pak nastavit v css margin: 0 auto 0 auto;

text-align: center; nejlépe přímo do body, můžete pak snadno centrovat jakýkoli prvek. takže:

[code]
body { text-align: center; }
div#reklama { width: 500px; margin: 0 auto 0 auto; }
[/code]

;-)
A nenapadlo vás třeba zcela normálně tohleto: <center><!--WZ-REKLAMA-1.0--></center>?
Jinak opakované nahrávání nepomáhá už asi 3 měsíce (nejméně 150 pokusů).
<HTML>>>A nenapadlo vás třeba zcela normálně tohleto: <center><!--WZ-REKLAMA-1.0--></center>?
K formátování slouží css. Navíc v xhtml 1.0 strict není tento tag podporován (http://www.w3schools.com/tags/tag_center.asp), takže např. na tvých stránkách by neměl být.</HTML>
Funkčnosti to nebrání a samolepku "valid XHTML 1.0" si odpustím (vyřeším to jinak), navíc na gastroblogu (předchozí účet) se ocitá programátor jenom když má hlad a tak asi kód neřeší. Ale to s tou reklamou mne vadí. Nehodlám porušovat podmínky, ale pokud mi tam ten automat tu reklamu dávat nebude tak to nejde.
<HTML>>>Funkčnosti to nebrání a samolepku "valid XHTML 1.0" si odpustím
Nemluvila jsem ani o funkčnosti, ani o validitě. A tvou gastro stránku bych vůbec nezmiňovala, kdyby byla v Transitional, které center zná. Mno, ber to třeba jako info pro ty, co na validitě lpí ;-)
Co se týče reklamy, tak na svém novém webu taky banner stále nemám. Ale věřím, že jednou se vloží :-)</HTML>