vložení reklamy + dalsi misto

"Volitelné zobrazování reklamní lišty
Nabízíme Vám nově možnost zdarma navýšit prostor pro Váš web na celkových 150MB výměnnou za zobrazování reklamní lišty na všech stránkách Vašeho webu."...

Rozumí se tim jen stranky, Nenatlači se mi do rámců?

Nejde mít ty reklamní bannery v některých částech dole?
<HTML>>>Rozumí se tim jen stranky, Nenatlači se mi do rámců?
Lišta se vloží jako nový rámec, takže ne.

>>Nejde mít ty reklamní bannery v některých částech dole?
Banner můžeš mít na všech stránkách dole nebo na úvodní nahoře. U tebe by bylo nejlepší ho přesunout (myslím opravdu ctrl+c a ctrl+v) do souboru news1.htm a tento vyplnit v nastavení reklamy do relativní cesty (aby se banner nevkládal i nadále do indexu). Tak bude imho nejmíň rušit a u rámů je to navíc doporučené řešení.</HTML>
Diky :) učinil jsem tak, překopiroval vyplnil relativni cestu ale reklama na indexu pořád zustala. Tvoje předešla reakce platí takhle i v případě navíšení na 150 Mb?
<HTML>>>překopiroval vyplnil relativni cestu ale reklama na indexu pořád zustala
Koukám, že jsem místo ctrl+x napsala ctrl+c :-) Normálně ji z indexu vymaž.

>>Tvoje předešla reakce platí takhle i v případě navíšení na 150 Mb?
Ano.</HTML>
Jak je to na stránkách v php, kde se vkládají do indexu další soubory? Nezobrazí se mi to několikrát? Mám obavy, protože je täm psané, že to nelze vypnout, abych si nerozhodila stránky... Díky
Zdarek, toho sem se právě taky bál prot sem se tu pořád ptal jak pako. Ale Thalii bych ještě chtěl - aktivoval jsem to, ale žadnou změnu nevidim :)) teda až na tu moji, že mam vic místa :) nerad bych nějaky nedopatření a smazani webu to bych se šel asi utopit.
<HTML>iru: i tak by se měla lišta zobrazit jen jednou. Pokud by byly problémy, můžeš ve fóru požádat moderátora mks o její vypnutí.

voshi: lištu vidím, banner ok. Pokud lištu nevidíš, tak načti stránku pomocí ctrl+F5.</HTML>
jo už je to vpohodě

Ta lišta nahoře se vložila jako další ramec. To jsi psala - ale nahoře co mám menu (už se to jako rámec nechová) da se to opravit?
Thalia: v indexu jsem ten reklamni banner smazal, uz tamneni ale po uložení a načtení na server tam stejně je. Už jsem z toho jelen. Fakt nevim čim to muže byt.
<HTML>voshi: zkus tu reklamu smazat ze souboru přímo na serveru. Když ho pak nebudeš muset znova nahrávat, tak se tam znova sama nevloží.</HTML>
pracuju přes commander, když ji vymažu přimo na serveru stejně se změny ukladaji > ve vysledku žádná změna
<HTML>A co zkusit správce? Nebo ten index nahrej pod jiným názvem a na serveru ho přejmenuj zpátky na index.</HTML>
Zdravim Tě tak to už sem přestal řešit :) ted už je tam index zase bez proužku, jen banner, o to mi šlo aby tam nebyli dvě reklami najednou ale všude jinde je reklamni proužek ale prazdny, co to? viz. screen >

http://sweb.cz/J.Vosi/screen.JPG