Nová podoba Webzdarma.cz

Webzdarma • 09.04.2015

Vážený uživateli služeb webzdarma.cz,

webzdarma.cz ožívá a plánuje svůj další rozvoj. Těší nás neutuchající zájem o službu webzdarma.cz a rádi oznamujeme, že se po delší době dočkala své nové podoby. V první fázi změny se už nyní můžete těšit z nového vzhledu stránek, který je plně responzivní a tím i použitelný pro mobilní zařízení. Zároveň to přináší i zjednodušení objednávky služeb nebo novou podobu webmailu. Služba si i nadále zachovává svůj princip a to možnost bezplatného umístění stránek na server. V blízké době se ovšem dočkáte možnosti vypnutí reklamních sdělení nebo rozšíření služeb za menší poplatek (současný placený program nebude možné dál aktivovat a bude nahrazen úplně novou verzí).

Další, velmi pozitivní novinkou, je nákup nových serverů pro službu webzdarma.cz. Od dnešního dne se budou nové objednávky vytvářet na nových serverech a v následujících měsících budou také všechny stávající účty převedeny na nové servery. Což jak věříme přispěje k větší stabilitě a rychlosti celého řešení. Nové objednávky tak budou moci využít posledních verzí PHP 5.6.6 a MySQL 5.5.41, které budou dlouhodobě udržovány na své poslední stabilní verzi.

Všechny novinky a změny můžete sledovat jak na našem webu v novinkách, tak ve fóru podpory. Vše najdete i na sociálních sítí facebook.com/webzdarma.cz a nově twitter.com/webzdarmacz.

Další rozvoj služby webzdarma.cz i nadále plánujeme a věříme, že této službě zachováte přízeň.