Nejnovější
29.06.2024

Připravili jsme pro vás stručný a přehledný článek v nápovědě, který vysvětluje základy fungování DNS a postup úprav jednotlivých DNS záznamů na Webzdarma.cz.

25.06.2024

Servery Seznam.cz se momentálně potýkají s technickými problémy. Z tohoto důvodu není aktuálně doručována pošta na adresy spojené s tímto serverem. Všechny odeslané maily budou doručeny, jakmile bude tento problém ze strany Seznam.cz vyřešen. Očekáváme, že problém bude vyřešen během několika hodin. Pro více informací navštivte například web Lupa.cz.

10.06.2024

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak pomocí cachovacího pluginu výrazně zrychlit běh vašeho webu postaveného na WordPressu.

08.05.2024

Uživatelé na nových serverech již nějakou dobu využívají náš Správce souborů. Nyní je tato moderní aplikace k dispozici i pro uživatele na starších serverech. Správce souborů najdete v administraci služeb.

28.03.2024

Ve snaze neustále zlepšovat naše služby a usnadnit našim uživatelům cestu k vytvoření jejich vysněného webu, jsme v Webzdarma.cz dosáhli dalšího významného milníku. Je nám ctí oznámit přidání 200 nových, moderně navržených šablon do našeho Tvůrce webu. Tato rozsáhlá aktualizace je dostupná všem uživatelům s programem Komplet a je navržena tak, aby poskytovala ještě více možností přizpůsobení a inspirace pro vaše webové projekty.

02.03.2024

S potěšením oznamujeme, že na Webzdarma.cz jsme úspěšně implementovali podporu pro nejnovější verzi PHP 8.3 na všechny naše nové servery. Tato aktualizace poskytuje našim uživatelům ještě širší výběr, neboť nyní mohou volit mezi verzemi PHP 7.4, 8.0, 8.1, 8.2 a nejnovější 8.3. Nově přidaná verze PHP 8.3 zatím běží v testovacím režimu, což nám umožní zajistit, že bude pro vaše projekty maximálně stabilní a bezpečná. Tato aktualizace je součástí našeho neustálého úsilí o poskytování nejmodernějších technologií a služeb, abychom podpořili růst a úspěch vašich webových projektů.

05.02.2024

Mnoho uživatelů si k účtu přidá vlastní doménu druhého řádu a následně řeší, jak správně přesměrovat webové stránky na novou doménu. Pro ně je zde nový jednoduchý návod, který vás krok za krokem provede celým procesem změny

05.01.2024

Zaujalo vás plovoucí menu, které je stále vidět? Máme pro vás jednoduchý návod, jak ho nastavit v našem Tvůrci webu. Už žádné složité kroky, stačí několik kliknutí a vaše stránka bude oživena moderním plovoucím menu. Podívejte se do naší nápovědy a přidejte svému webu tento skvělý prvek!

20.12.2023

Milí uživatelé Webzdarma.cz, v této sváteční sezóně vám přejeme pokojné Vánoce a šťastný nový rok. Děkujeme vám za důvěru v naše služby a těšíme se na další rok plný úspěšné spolupráce. Vaše weby jsou u nás v dobrých rukách.
S přáním krásných svátků,
Váš tým Webzdarma.cz

25.11.2023

Máme pro vás skvělou zprávu: v sekci administrace služeb na Webzdarma.cz najdete nově přidanou stránku, kde si můžete prohlédnout všechny důležité parametry vašeho webhostingu. Chcete-li zjistit, jaký je aktuální stav vašeho webu, všechny potřebné informace najdete pohromadě. Navíc, můžete nahlédnout do historie až o rok zpět, což vám pomůže lépe porozumět vývoji a výkonu vaší webové prezentace.

27.10.2023

Pozor na změny v Google Chrome, které mohou ovlivnit přístup k webovým stránkám v naší službě Zdarma! Přečtěte si náš nový článek, kde najdete jednoduché instrukce k řešení tohoto problému a doporučení pro hladký přístup do budoucna.

01.10.2023

Rádi bychom vás informovali o provedení upgradu PHP na serverech Uran, Neptun a Saturn. Nyní jsou dostupné nejnovější verze 7.4.33, 8.0.30 a 8.2.11.

Upgrade byl proveden s cílem implementovat bezpečnostní opravy a není vyžadován žádný zásah z vaší strany.

13.08.2023

Stojíte před výběrem názvu pro své nové webové stránky a nevíte, kde začít? Připravili jsme pro vás jednoduchý článek, který by měl pomoci každému, kdo zrovna vybírá nazev pro své nové webové stránky.

30.07.2023

S potěšením představujeme slovenskou verzi vašeho oblíbeného webhostingového projektu Webzdarma.cz! Nový web naleznete na adrese www.wz.sk. Celý proces, od získání informací až po komplexní zakládání účtů, je tak nyní dostupný také ve slovenském jazyce. Rozšiřte svůj online svět s námi na Wz.sk!

10.07.2023

Vždy jsme se snažili usnadnit vám proces vytváření webových stránek, a proto máme pro vás již delší dobu k dispozici videonávod, jak jednoduše nainstalovat WordPress jedním kliknutím. A nově pro vás podobný návod připravil náš partner Kubassi.cz. Tyto návody jsou tak srozumitelné, že zvládne instalaci WordPressu opravdu každý.

Je důležité podotknout, že WordPress funguje nejlépe s naším hostingovým programem "Základ". Tento balíček nabízí optimální prostředí pro bezproblémový běh vašich WordPress stránek, a to za velmi příznivou cenu.

Podívejte se na naše návody, i na ten nový od Kubassi.cz, a uvidíte, jak snadný a bezproblémový může být proces instalace WordPressu. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený webmaster, tyto návody vám ušetří čas a usnadní práci.

18.06.2023

S velkou radostí oznamujeme rozšíření možností objednávání našich webhostingových služeb. Přinášíme novinku pro naše zákazníky po celé Evropě - nyní je možné provádět objednávky také v eurech, včetně našich zákazníků na Slovensku. Tuto měnu můžete jednoduše vybrat během objednávky kliknutím na příslušnou ikonu. Jsme připraveni nabídnout vám naše služby s ještě větším pohodlím. Těšíme se na vaše objednávky!

26.05.2023

Máte na Webzdarma více účtů a chtěli byste si jejich správu zjednodušit? Jednotlivé účty můžete propojit a následně je spravovat přes jedno přihlášení. Zde je jednoduchý návod.

08.05.2023

Máte účet na některém ze starších serverů a rádi byste využili nejnovější verzi PHP a další výhody? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak převést váš účet na nejnovější server.

13.04.2023

S potěšením oznamujeme, že naše webhostingové servery nyní podporují nejnovější verzi PHP 8.2. Tato aktualizace přináší výrazné zlepšení výkonu a rychlosti vašich webových stránek. Nová verze PHP 8.2 rovněž nabízí široké spektrum nových funkcí a vylepšení, které vám pomohou vytvořit a udržovat vysokou kvalitu vašich webových stránek. Verzi PHP si můžete změnit v administraci služeb.

23.03.2023

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si otestovat nový web ještě před převáděním vaší domény druhého řádu na Webzdarma.cz.

01.03.2023

Pro naše uživatele máme dobrou zprávu! V administraci služeb jsme přidali novou funkci, která umožňuje uživatelům editovat DNS záznamy svých domén druhé úrovně. Tuto funkci jsme přidali na základě vašich dlouhodobých požadavků a jsme rádi, že jsme to dokázali realizovat.

05.01.2023

Nedáme 20 Kč z každé prodané domény, jak jsme slíbili! Dáme 30 Kč! V prosinci jsme prodali a podloužili 103 domén. Už na začátku prosince jsme slíbili darovat z každé domény 20 Kč na Lepší škola pro všechny Člověka v tísni. Po skončení akce jsme se rozhodli zvýšit dar na 30 Kč z každé domény. I díky vám můžeme pomáhat. Děkujeme.

01.01.2023

Radujeme se tu jako děti a chceme vám poděkovat. Ze statistik NIC.CZ za rok 2022 vyšlo, že jsme 3. nejrychleji rostoucí webhosting v ČR v počtu CZ domén.

Budeme dělat na maximum i v roce 2023. Tak ať se nám všem rok 2023 podaří.

04.12.2022

Nebudeme vám posílat propisky ani klíčenky. Chceme darovat smysluplně. Proto z každé v prosinci zaregistrované nebo prodloužené domény darujeme 20 Kč na projekt Lepší škola pro všechny organizace Člověka v tísni. Chcete pomoci, ale novou doménu nepotřebujete? Prodlužte si v administraci služeb svou stávající s předstihem.

Proč jsme vybrali zrovna tento projekt? Protože právě vzdělání ovlivňuje život nejen dítěte samotného, ale poté i nás všech. Všechny děti jednou vyrostou. Pojďme společně ovlivnit, jak se nám v ČR bude žít.

01.12.2022

Potřebuje mít dvě prezentace na jedné doméně? Pro vás zkušené uživatele jsme připravili návod, jak vytvořit domény třetího řádu na vlastní doméně druhého řádu.

12.11.2022

Od 1.12. dochází ke změně cen webhostingu. Všichni současní uživatelé mají možnost prodloužit si služby ještě za staré ceny. Veškeré informace naleznete v našem článku.

04.11.2022

Zákazníci ze Slovenska mohou nově platit za služby Webzdarma.cz prostřednictvím Tatra banky, Slovenské sporiteľne a VÚB. Už se nemusíte spoléhat na platby kartou nebo mezinárodní převody.

20.10.2022

Pro všechny uživatele s některým z prémiových programů jsme aktivovali nový protokol HTTP/2. Dokáže zrychlit načítání vašich webových stránek až o 50 %. Aktivace je automatická a není potřeba nic dělat.

30.09.2022

Řešíte, jak by se Vaši klienty mohli objednávat? Potřebujete mít na svém webu rezervační systém? Zde jsem pro Vás připravili krátký videonávod, jak na to. Videonávod je zaměřený na Tvůrce webu a Wordpress.

19.09.2022

Byla nasazena nová verze Webmailu. Mezi nejvýraznější novinky patří nový tmavý režim zobrazení a vylepšená podpora Drag & Drop (táhni a pusť) operací.

11.09.2022

Od dnešního dne je našim uživatelům k dispozici nejnovější PHP 8.1. Většina uživatelů jistě ocení, že je zase o něco rychlejší než jeho předchůdce. Nové účty mají toto nejnovější PHP nastavené automaticky. Stávající uživatelé (na serverech Uran a Neptun) si mohou verzi PHP změnit v administraci služeb po přihlášení ke svému účtu.

26.08.2022

Před rokem jsme pro vás spustili našeho Tvůrce webu. Jsme nadšení, z toho kolik spokojených uživatelů si za tuto dobu dokázal získat. K výročí pro vás máme připraveno 5 nových šablon a mnoho dalších vylepšení. S Tvůrcem webu si svůj vysněný web zvládne vytvořit opravdu každý.

08.08.2022

Nechcete riskovat, že přijdete o svůj web jen proto, že přehlédnete výzvu k úhradě domény nebo hostingu? Právě pro vás je připravena nová funkce “předčasného” prodloužení služeb na další období. Funkci najdete hned po přihlášení do své administrace.

25.07.2022

Všichni uživatelé prémiových programů (Základ a Komplet) si mohou nově zapnout automaticky šifrovaný provoz (HTTPS). Není tak už nutné upravovat aplikaci (např. Wordpress), protože se o vše postará náš unikátní systém.

02.07.2022

Po přihlášení do administrace služeb si nyní mohou všichni uživatelé zapnout zobrazování PHP chyb přímo na svém webu. Věříme, že tato služba pomůže zájemcům o testování PHP a usnadní i výuku programování.

23.05.2022

Připravili jsme pro Vás několik videonávodů, které Vám pomohou při práci s naším Tvůrcem webu. Najdete je v naší nápovědě.

17.04.2022

Pro všechny naše uživatele s některým z prémiových programů máme připravené nové statistiky návštěvnosti. Najdete je v administraci hned na úvodní stránce. Děkujeme všem uživatelům prémiových programů za jejich podporu. Díky nim můžeme nadále rozvíjet služby Webzdarma.cz.

24.02.2022

Do aplikace Tvůrce webu jsme přidali dalších 9 nových šablon. Při tvorbě webových stránek, tak máte mnohem širší možnosti. Více informací a demoverzi Tvůrce webu naleznete zde.

13.02.2022

Máme pro Vás připravené dva nové videonávody. V prvním si ukážeme, jak se krok za krokem připojit na ftp pro nahrání nového webu. V druhém pak, jak navýšit hostingový program na variantu Základ nebo Komplet.

26.01.2022

Na našich serverech Uran a Neptun byl proveden upgrade PHP na nejnovější verzi. Na obou serverech jsou k dispozici verze 8.0.15 a 7.4.27. Upgrade opět řeší bezpečnostní opravy a není tak třeba žádný zásah z Vaší strany.

22.12.2021

Pečujte o to krásné a vzácné okolo vás. My zatím budeme pečovat o Vaše weby.
Krásné Vánoce a pohodu v roce 2022 Vám přeje Webzdarma.cz

29.10.2021

Připravili jsme pro Vás novou platební bránu. Díky tomu Vám můžeme nabídnout více platebních metod za naše služby. Jsme rádi, že mezi nimi je např. i oblíbené Apple Pay.

06.10.2021

Podívejte se na nový videonávod pro instalaci Wordpressu. Je to opravdu jednoduché a samotná instalace vám nezabere víc než pár minut.

18.08.2021

Představujeme Vám Tvůrce webu. Umožnuje rychlé a jednoduché vytvoření webových stránek. Je pro Vás Wordpress moc složitý? V Tvůrci webu to opravdu zvládnete. Vyzkoušejte si ho zdarma.

23.06.2021

Na serverech Uran a Neptun si uživatelé mohou nově zvolit verzi PHP, na které bude jejich web fungovat. Aktuálně je na výběr z nejnovějšího PHP 8.0 a staršího a osvědčeného PHP 7.4

24.05.2021

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že z důvodu upgradu síťové infrastruktury proběhne v úterý 1.6.2021 plánovaná odstávka služeb. Z tohoto důvodu nebudou služby dočasně dostupné. Odstávka proběhne v čase 00:00 až 01:00. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


19.05.2021

Na našich serverech byl proveden upgrade PHP na nejnovější verzi. Na serveru Neptun na verzi 8.0.6 a na serveru Uran na verzi 7.4.19. Upgrade opět řeší bezpečnostní opravy a není tak třeba žádný zásah z Vaší strany.

10.04.2021

Díky Vašemu velkému zájmu prodlužujeme slevu na prémiové programy do 19.4. Akce tak bude končit stejně jako soutěž o nejstarší webové stránky.

05.04.2021

Hledáme 3 nejstarší weby, které od nás dostanou program Komplet zcela zdarma na 2 roky. Nominovat může kdokoliv přidáním komentáře s názvem nominovaného webu na našich facebookových stránkách.

Pravidla soutěže:


 • datum a čas ukončení: 19.4.2021 v 23:59

 • datum vyhodnocení: 21.4.2021

 • výsledky budou zveřejněny na našem FB profilu

 • výhra: 3 nejstarší weby dostanou program Komplet na 2 roky zcela zdarma


 • způsob doručení výhry: provozovateli webu bude zaslán email a program bude automaticky aktivován

 • společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.

 • podmínky účasti


  • Pošlete link svého webu do komentáře příspěvku na Facebooku.

  • Stáří se určuje podle data posledního založení dle naší databáze.

  • Výhru obdrží pouze provozovatel daného webu.

  • Nominovat web může kdokoliv.

  • Soutěže se mohou zúčastnit všechny weby běžící z webhostingu Webzdarma.cz


23.02.2021

Zdá se to být neuvěřitelné, ale Webzdarma.cz slaví 20 let působení na českém internetu. Za tu dobu se trh s webhostingem v ČR velmi proměnil - nejen hardwarově, ale i poskytovanými službami. Webzdarma.cz začínal na stařičkém PHP4 a dnes již máme nasazenou verzi 8. Výmluvným faktem je i 50MB prostoru pro naše první uživatele, oproti dnešním možným 50GB.


Za dobu provozu prošlo naším webhostingem více než 500.000 webových stránek a projekt doznal několika re-designů. Dodnes najdeme v provozu webové stránky, které u nás běží již 20 let. Tvoříme tak společně skutečnou historii českého internetu.

Mnoho z Vás se právě na Webzdarma naučilo, jak správně web vytvořit a spravovat. Jsme rádi, že jsme Vám v tom mohli být nápomocni a ještě radši, pokud se k nám vracíte.

Provoz projektu samozřejmě stojí nemalé finanční a lidské zdroje. Proto byly postupem času zavedeny i prémiové hostingové programy. Právě uživatelé prémiových programů umožňují další fungování a rozvoj našeho projektu. Velmi jim tímto děkujeme za podporu.

Na projektu webzdarma.cz spolupracovala mnoho báječných a šikovných lidí, kteří pomohli posunout webzdarma.cz na současnou úroveň. Tímto jim všem děkujeme za odvedenou práci.

Jdeme však s dobou a službu neustále rozvíjíme. Jen za uplynulý rok došlo ke kompletní výměně všech serverů. Ke konci roku pak byl spuštěn server s nejnovějším PHP8.

Jako dárek za 20 let s námi jsme pro Vás připravili 40% slevu na naše prémiové programy. Můžete se tak, i Vy podílet na dalším rozvoji Webzdarma.cz. V nejbližších dnech také bude spuštěna soutěž o zajímavé ceny na našem facebooku. Nezapomeňte ho tedy sledovat, ať vám nic neunikne.

Děkujeme všem příznivcům za podporu a těšíme se na dalších 20 let.

12.02.2021

Z důvodu zvýšení zabezpečení nainstalovaných WordPress instancí jsme museli přistoupit k dvojitému přihlášení při vstupu do administrace ze zahraničí. Toto opatření má za cíl odfiltrovat až 99% pokusů o prolomení hesla do správy Vašeho WordPressu. Vice info v naší nápovědě.

04.02.2021

Chcete webhosting zcela zdarma? Dostali jste domácí úkol nebo si to chcete jen zkusit? Připravili sme pro Vás nový videonávod, jak na to.

12.01.2021

Na našich serverech byl proveden upgrade PHP na nejnovější verzi. Konkrétně na serveru Neptun na verzi 8.0.2 a na serveru Uran na verzi 7.4.15. Upgrade řeší primárně bezpečnostní opravy a není tak potřeba žádný zásah z Vaší strany.

23.12.2020

Do nového roku hodně uživatelské pohody,
v podnikání šťastné náhody,
žádné na serveru nehody,
důležité smluvní dohody
i legrační životní příhody.
Přeje team Webzdarma.cz

21.12.2020

Vánoce na Webzdarma.cz pokračují! Máme pro vás připravený nový server s nejnovějším PHP 8. Wordpress nikdy neběžel tak rychle. Všechny nově založené účty jsou automaticky směrovány na tento nový server.

16.12.2020

Vánoce pomalu přicházejí a my jsme rádi, že Vám můžeme náš dárek představit už nyní. Pro všechny máme nový design webových stránek a to včetně administrace služeb. Dále jsme pro Vás připravili nové webhostingové programy, kde můžete mít až 50GB prostoru. Pro všechny uživatele varianty Zdarma je nově dostupných 500MB prostoru pro webové prezentace. Děkujeme všem uživatelům za dlouhodobou podporu.

26.11.2020

V rámci zkvalitnění služeb a v návaznosti na úpravy právního řádu ČR jsme pro Vás připravily nové Všeobecné smluvní podmínky, které vcházejí v platnost 1.1.2021. V případě nesouhlasu můžete tyto podmínky odmítnout do 31.12.2020 zde.

15.09.2020

Na serveru uran bylo upgradnuto PHP na nejnovější verzi 7.4.10. Tato verze primárně opravuje některé nepříjemné bugy.

17.05.2020

Aktualizovali jsme webmail na nejnovější verzi 1.4.2. Mezi nejzajímavější novinky patří nový skin "Elastic", který umožní používání webmailu i na mobilních zařízeních.

28.03.2020

V rámci zlepšování služeb uvádíme do provozu nový server Uran. Na serveru je nainstalováno nejnovější PHP 7.4 a MySQL 8.0. Všechny nově založený učty směrují automaticky na tento server. I na tomto serveru můžete využít automatickou instalaci Wordpressu na jedno kliknutí.

01.02.2020

Vážení uživatelé,
od dnešního dne mohou oficiálně všichni, kteří mají program Premium, používat šifrovaný přístup na své webové stránky (https://). Toto nastavení doporučujeme z hlediska zabezpečení. Šifrování se aktivuje stávajícím uživatelům automaticky nebo po přechodu do programu Premium.

18.04.2019

U hostingových služeb se upravily parametry pro PHP memory_limit. Pro všechny naše hostingové balíčky jsme hodnotu tohoto parametru navýšili. Aktuální velikost je 128MB. Tým WebZdarma.cz :-)

05.12.2018

Vzhledem k tomu, že správce domény CZ.NIC zvyšuje cenu domény .cz o 20,- Kč bez DPH za rok, jsme nuceni zvýšit naši cenu i my.
Navýšení bude o shodnou částku, tedy o rovných 20,- Kč bez DPH za rok. Cena bude změněna 17.12. 2018 a to jak za registraci domény, tak za její prodloužení.

21.11.2018

Z důvodu ukončení podpory banneru velikosti 468x60 px je nově do všech stránek hostovaných ZDARMA přidáván banner o velikosti 728x90 px. Pokud se chcete zbavit banneru pak postačí přejít na verzi Premium, kde žádný reklamní banner není. Zákazníků kteří u nás mají placený hostingový program se tato změna pochopitelně nijak netýká.

17.10.2018

Dne 18.10.2018 v čase od 00:00 do 02:00 proběhne plánovaná odstávka systému centrálního registru správy domén .cz.

V průběhu odstávky bude systém nedostupný. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech.

Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů, apod.) se tato odstávka nedotkne.

Děkujeme vám za pochopení.

19.09.2018

Dnes 19.9. 2018 od 22:00 bude nedostupný registr českých domén. Jedná se o plánovanou odstávku registru a po dobu odstávky nebudou dostupné operace s českými doménami. Odstávka je plánována na šest hodin.

26.06.2018

doporučujeme zkontrolovat si, zda máte prodlouženou doménu a hostingové služby. Užijete si tak dovolenou v klidu a pohodě. Veškeré informace o vystavených zálohových listech najdete ve své administraci na https://www.webzdarma.cz/, pokud si přihlašovací údaje nepamatujete, využijte odkaz “Zapomenuté heslo”, nebo nám napište na info@webzdarma.cz. Přejeme krásné léto a dovolenou!

22.06.2018

Prázdniny začínají sice až za týden, ale vy je můžete mít už teď! S doménou .holiday za 280,- Kč (bez DPH). Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

31.05.2018

Máte už plány na prázdniny? Co takhle rozjet, nebo podpořit stávající business s novou doménou .HOLIDAY! Zaregistrovat si ji u nás můžete za 280,- Kč (bez DPH) na rok! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

18.05.2018

V souvislosti s nařízením Evropské unie 2016/679/EU (GDPR) jsme pro vás připravili úpravu dokumentů tak, aby naše služby vyhověly tomuto nařízení. Všechny změny jsou již popsané na našich stránkách www.webzdarma.cz a platné od 25.5.2018

1. Upravili jsme dokument Smlouva o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen - Všeobecné smluvní podmínky.

2. Připravili jsme vzor Smlouvy o zpracování osobních údajů.

3. Vytvořili jsme dokument Zásady ochrany osobních údajů, ve kterém je jasně uveden důvod a způsob nakládání s vašimi osobními údaji.

Dále jsme připravili nápovědu:

Ochrana dat uložených na serverech

17.05.2018

Vážení zákazníci, připomínáme, že v noci ze dne 22.5.2018 na 23.5.2018 dojde mezi 01:00 a 05:00 CEST k odstávce služeb kvůli upgradu páteřní síťové technologie. Děkujeme za pochopení!

04.05.2018

Připravili jsme pro vás informace o způsobu ochrany vašich osobních údajů uložených na našich serverech dle platné legislativy upravující GDPR.

02.05.2018

Vážení zákazníci, v noci ze dne 22.5.2018 na 23.5.2018 dojde mezi 01:00 a 05:00 CEST k odstávce služeb kvůli upgradu páteřní síťové technologie. Děkujeme za pochopení!

20.04.2018

Jaro v plném proudu, venku se to jen zelená..ideální čas pro registraci domény s koncovkou .bio, .green, nebo .organic! Nyní za akčních 361,- Kč (bez DPH). Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete z administrace Vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

05.04.2018

Nově si u nás můžete zaregistrovat doménu s koncovkou .cloud za 240,-Kč (bez DPH). Cena za prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávky nových domén na našich stránkách.

29.03.2018

Registrujete si novou doménu? Než objednávku odešlete, zkontrolujte si, prosím, důkladně veškeré údaje! Vyhnete se tak komplikacím a složité administrativě, která je nutná při změně údajů - např. při ukliknutí v emailové adrese je ke změně nutný úředně ověřený formulář..Objednávky nových domén na našich stránkách.

27.03.2018

Co takhle nastartovat jaro s doménami .bio, .green a .organic! Zaregistrovat si je u nás nyní můžete za akčních 361,- Kč (bez DPH). Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete z administrace Vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

20.03.2018

Už jen pár dní můžete objednávat domény .COOL a .COMPANY za akční ceny! Domény s těmito koncovkami u nás pořídíte do 31.3.2018 za 140,-Kč (bez DPH)! Ceny platí na nové registrace domén, prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

06.03.2018

Vážení zákazníci,

dne 8.3.2018 v čase od 00:00 do 04:00 proběhne plánovaná odstávka systému centrálního registru správy domén .cz. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech.

Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne.

Děkujeme vám za pochopení.

08.02.2018

Máte TOP produkt? Informujte o tom celý svět! Doménu .TOP si nyní zaregistrujete za 60,- Kč (bez DPH) a .INFO za 80,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

18.01.2018

Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény s těmito koncovkami u nás nyní pořídíte za 140,-Kč (bez DPH)! Prodloužení dle aktuálního ceníku. Objednávat můžete přímo v administraci vašeho uživatelského účtu nebo na našich stránkách.

29.12.2017

Výhercem naší soutěže s Visibility se stává:

jasonmarkkczech.eu

VÝHERCI GRATULUJEME A DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ VYPLNILI DOTAZNÍKY. POMOHOU TAK KE ZLEPŠENÍ NAŠÍ SLUŽBY.

20.12.2017

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků
a mnoho úspěchů v novém roce 2018

15.12.2017

Přišel Vám zálohový list a fakturační údaje nejsou aktuální, nebo je prostě potřebujete upravit? Nyní si můžete provést změnu dle Vaší potřeby kliknutím na odkaz v šedém rámečku “Editovat fakturační údaje”, nebo v detailu platby kliknutím na odkaz pod Kontaktními informacemi. Editací a následným uložením těchto údajů dojde ke změně odběratele na zálohovém listu. Po zaplacení dokladu pak budou stejné údaje uvedeny na daňovém dokladu. Pozor - tato možnost je platná pouze do doby, než je doklad uhrazen. Po zaplacení již editace možná není (pak je nutné se na nás obrátit emailem). Pokud má být změna trvalá, je nutné provést úpravu fakturačních údajů přímo v administraci Vašeho uživatelského účtu.

08.12.2017

Vážení zákazníci, na službě webzdarma.cz byl proveden update PHP 5.6 na poslední verzi.

06.12.2017

Chcete vyhrát voucher na 3 roky hostingu Premium s doménou a navíc PPC analýzu pro Váš web od společnosti Visibility v hodnotě 15.000,-Kč?

Stačí nám věnovat pouze 2 minuty Vašeho času a vyplnit tento formulář:

https://goo.gl/forms/bsbNAxbyefzKwvhj1

Šťastný výherce bude po ukončení soutěže zveřejněn na stránce soutěže https://www.webzdarma.cz/soutez .

24.11.2017

Získejte slevu 70% na webhosting Premium. Stači při objednávce služeb využít slevový kód: black-friday-17
Slevový kód se dá využít pouze na nové objednávky.

13.11.2017

Vážení zákazníci, dne 15.11.2017 dojde v čase od 00:00 do 04:00 k plánované odstávce služeb pro správu a registraci domén. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech. Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne. Děkujeme vám za pochopení.

07.11.2017

Víte, že doménu s koncovkou .EU u nás do konce roku zaregistrujete za pouhých 120,-Kč! A k tomu si můžete nadělit doménu .TOP za 77,- Kč nebo .INFO za 99,- Kč! Objednávejte přímo z administrace nebo na www.webzdarma.cz

18.10.2017

Nyní i SK doména! Víte o variantě hostingu Premium s doménou k doméně? U této varianty máte fakturaci služeb Premium včetně domény za 44,- Kč měsíčně a nově máte možnost za tuto super cenu objednat hosting i pro domény s koncovkou SK. Aktuálně je tak možné za tuto cenu získat Premiový hosting včetně domény 2.řádu .CZ, .EU, .COM, .NET, .INFO, .ORG, .BIZ a .SK. Neváhejte a objednejte si hosting Premium s doménou, která vám sedne!

16.10.2017

Máte aktuální a kompletní kontaktní údaje u domény? Pokud chcete mít kontrolu nad svojí doménou, vědět o veškerých změnách, které se s ní dějí (převody, změny DNS), vyloučit možnost propadnutí domény a chránit vaše soukromí skrytím údajů u domény, pak je nutné, aby kontaktní údaje u domény byly ověřené. Ověřovací proces je jednoduchý a skládá se ze 3 kroků - ověření na emailu, prostřednictvím sms a zaslaným kódem na kontaktní adresu. Bližší informace získáte na stránkách CZ.NIC . Ověření vás nic nestojí, zajistí vám kontrolu nad doménou a navíc jako bonus získáte 16 GB flash disk!

05.10.2017

Vážení zákazníci,

dne 6.10.2017 dojde v čase od 01:00 do 03:00 k plánované odstávce služeb pro správu a registraci domén. V tomto čase tak nebude možné registrovat nové domény ani provádět změny u stávajících domén v registrech. Provozu hostingových služeb (provoz webu, e-mailů a pod.) se tato dostávka nedotkne.

Děkujeme vám za pochopení.

07.07.2017

Máme pro vás stále akční registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) a navíc nově .INFO za 99,- Kč!!! Do konce léta, tak můžete mít tyto domény doslova za pár kaček. Objednávejte zde a nebo přímo z administrace.

Ceny jsou vedeny bez DPH.

18.06.2017

Víte, že si na webzdarma.cz můžete propojit více účtů a poté je snadno spravovat jen z jednoho? Podívejte se na náš aktuální videonávod jak na to.
Videonávod

15.06.2017

Žhavá letní nabídka na registraci domény s koncovkou .AGENCY, .LIFE, .SERVICES a .TODAY za pouhých 60,- Kč/první rok. Do konce léta tak můžete mít tyto domény za méně jak stovku (akce platí na objednávky do 31.8.2017, prodloužení domény dle aktuálně platného ceníku). Objednávejte zde.

29.05.2017

Vážení zákazníci, ve středu, 31. 5. 2017 mezi 0:00 - 4:00 proběhne odstávka systému správy .CZ domén - v této době bude systém nedostupný. Nebude tak možné ověřovat, registrovat, prodlužovat ani upravovat domény s koncovkou .CZ. Odstávka se nedotkne provozu webů a již nastavných funkcí na doménách.
Zároveň nebude dostupný ani systém pro správu mojeID.

18.05.2017

Jak se projevilo snížení TTL v zóně .cz, o kterém jsme vás informovali na začátku března?
Podívejte se na člínek od CZ.NIC , kde pro vás vše shrnuli.

16.05.2017

Registrace domény s koncovkou .GROUP za akčních 150Kč na první rok! Prodloužení poté dle aktuálního ceníku. Tak neváhejte a zaregistrujte si například pro svou hudební skupinu doménu s koncovkou . group.

16.05.2017

Vážení zákazníci, na službě webzdarma.cz byl proveden upgrade aplikace Wordpress z verze 4.6.5 na 4.7.4.

11.05.2017

Parádní akce na registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) a .TECH (170,- Kč) pokračuje. Do konce června tak můžete tyto domény mít za méně jak dvě stovky bez DPH. Objednávejte přímo z administrace nebo na www.webzdarma.cz

28.04.2017

Vážení zákazníci, v termínu 3. 5. 20:00 – 4. 5. 4:00 2017 proběhne odstávka systému správy CZ domén - v této době bude systém nedostupný. Nebude tak možné ověřovat, registrovat, prodlužovat ani upravovat domény s koncovkou .CZ. Odstávka se nedotkne provozu webů a již nastavných funkcí na doménách. Zároveň nebude dostupný ani systém pro správu mojeID. Více info zde.

19.04.2017

Registrace domény s koncovkou .TECH za 170Kč bez DPH! Tak pokud chcete mít svou .TECH doménu za tuto cenu, objednejte si ji na Stable.cz.Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Objednávejte teď na Webzdarma.cz., nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení. Při platbě kartou je doména hned vaše!

10.04.2017

Dne 10.4. 2017 v 17:35 byl problém s databází odstraněn pokud máte nějaký problém se stránkami prosím obraťte se na naší podporu na info@webzdarma.cz

Omlouvám se za komplikace a pěkný večer

Vážení zákazníci, momentálně na serveru venuše není dostupná databáze. Kolegové usilovně pracují na opravě. Velice se omlouváme za případné komplikace a prosíme o strpení.

03.04.2017

Už jste za naše služby platili platební kartou? Od dnešního dne využíváme novou platební bránu GP WebPay opět ve spolupráci s Českou spořitelnou. Jednoduchá a rychlá možnost, jak mít registraci domény nebo služeb téměř hned.

27.03.2017

Vážení zákazníci, v úterý, 28.3. od 0:00 do 4:00 proběhne odstávka systému správy domén s koncovkou .CZ. V této době bude systém nedostupný a nebude možné registrovat, prodlužovat domény a ani provádět změny. Provoz již registrovaných domén nebude omezen.

15.03.2017

Aktuálně máme pro vás registraci nové domény s koncovkou .EU jen za 120,- Kč. Objednávejte hned teď na Webzdarma.cz., nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení.
Při platbě kartou je doména hned vaše!

08.03.2017

Počet domén v krajských městech ČR dle adresy držitele
Praha si stále drží výrazný náskok. V roce 2016 se zde registrovalo téměř 33 % domén.

02.03.2017

TTL - Time To Live je jedním z parametrů DNS a zjednodušeně určuje čas, za který se projeví změny provedené v DNS záznamech. V zóně pro domény .cz nyní dochází k postupné změně. Více popsal Zdeněk Brůna z CZ.NIC z.s.p.o. - ZDE

01.03.2017

Diakritika neboli IDN v .cz doménách opět nebude . Více v článku ZDE.

27.02.2017

Vážení zákazníci,

dne 1.3. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng u doména s koncovkou .CZ. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u .CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

13.02.2017

Dnes oslavujeme 25. výročí internetu v Česku. Víte, jak to vše začalo a kolik třeba stála naše národní doména? Znáte doménu. cs? Ondřej Filip ze sdružení CZ.NIC vypráví nejen o doménách v tomto rozhovoru. Více v
Rozhovoru .

09.02.2017

Chcete skrýt údaje v centrálním registru u generických domén, aby se ve výpisu who.is nezobrazovali Vaše kontaktní údaje?Mrkněte se jak je to možné ->Nápověda .

08.02.2017

Na 12 měsíců:
5 GB místa pro webové stránky
2 GB místa pro e-mailové služby
Možnost volby PHP 5.6
Databáze MySQL 5.5
Doména třetího řádu zdarma
Slevomat.cz

06.02.2017

Jen do konce března je registrace domény s koncovkou .TOP za 77,- Kč bez DPH. Tak pokud chcete mít svou TOP doménu za tuto cenu, objednejte si ji na Webzdarma.cz, nebo v adminsitraci Platbu je potřeba provést nejpozději 28.3.2017. Doménu lze zaregistrovat bez speciálních požadavků a registrace je na jeden rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku.

31.01.2017

Máme nový vzhled platebního rozhraní, všimli jste si? Upravili jsme stránku s přehledem platby, ve které je na první pohled vidět, zda je doklad uhrazený, nebo na platbu ještě čeká. Doklad si můžete stáhnout v PDF, uhradit platební kartou, pomocí QR kódu nebo jinou metodou. A jak se na stránku dostanete? Stačí kliknout na odkaz zaslaný v e-mailu spolu dokladem, nebo přímo z administrace vašeho uživatelského účtu.

24.01.2017

Podívejte se do našeí nápovědy, jak v takovém případě postupovat.
Nápověda

18.01.2017

Je uvedeno v podmínkách využívání služby webzdarma. Ani zakoupením domény II. řádu se reklama neruší.
K doméně můžete používat zdarma náš freehosting, jehož součástí je povinnost zobrazovat reklamu.
Jak ale odstranit reklamu na webu?
Pokud chcete web bez reklamy, je k nutné přejít na placeno variantu Premium, která má i další výhody než jen skrytí reklam.

02.01.2017

I v novém roce vám chceme nabízet zajímavé akce. Takže až do konce ledna máme pro vás registraci domény s koncovkou .SHOP jen za 299,- Kč.Cena je platná pro objednávky zaplacené do 30.1.2017 na první rok registrace domény. Objednávka

23.12.2016

Tož roku 2016 bude brzy konec,
a tak než zazvoní zvonec,
přejeme Vám štěstí lásku zdraví.
To je přeci pro všechny to pravý.

15.12.2016

Zabezpečili jsme vaše domény s koncovkou .cz pomocí technologie DNSSEC (http://www.dnssec.cz). Domény, které jsou u nás registrovné a využívají name servery služby Webzdarma.cz, jsou tak ještě více chráněné. Nově registrované domény .cz budou zabezpečovány automaticky už při registraci.

12.12.2016

Rychlovka na party:) Jen do 25.12. 2016 pořídíte doménu s koncovkou .party za super cenu 99,- Kč. Cena je platná pro objednávky zaplacené do 23.12.2016 na první rok registrace domény.
Objednávka

07.12.2016

Vážení zákazníci, dne 14.12. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

01.12.2016

Vzhledem k úpravě cen u registrátora generických domén jsme i my nuceni zvednout ceny u registrace a prodloužení domén s koncovkou info, .com, .biz, .net a .org. Navýšení není nijak dramatické a nové ceny jsou již uvedeny v našem ceníku.

22.11.2016

Jen 99,- Kč bez DPH a můžete mít zaregistrovanou doménu s koncovkou .STREAM. Využijte tuto nabídku - proveďte objednávku, zaplaťte ji nejpozději do 28.12.2016 a na první rok bude doména vaše. Cena za prodloužení domény na další období se řídí platným ceníkem.
Objednávka

16.11.2016

Nemáte přístup ke svým stránkám? Poradíme Vám co v daném případě dělat přímo ZDE.

07.11.2016

Je vaše doména opravu "vaše"? Co vše se může stát, pokud nejsou data v registru u domény pravdivá a aktuální?
Měl jsem doménu, teď mi srdce stůně...

03.11.2016

Dnešním dnem bude navýšen prostor pro databáze všem placeným programům z 20 MB na 200 MB.

02.11.2016

Pokud byly vaše stránky vypnuty v rámci plánovaného zrušení služby WZ blogu (dne 1.11. 2016), je zde několik možností jak pokračovat.
Můžeme vaši stránku dočasně zapnout - do pátku 4. 11. 2016. Požadavky na zapnutí stránek posílejte do e-mailu na podpora@webzdarma.cz.

Pokud svůj současný web chcete zachovat, je nutné postupovat podle tohoto návodu: Jak na zálohu . Podle toho postupu stáhnete statickou kopii do počítače (statické = již nebude v budoucnu možná editace stránek, stránky zůstanou ve stavu, v jakém byla provedena záloha).
Poté je nutné přihlásit se do svého účtu na webzdarma.cz a změnit služby do standardního režimu - kliknete na tlačítko "Zrušit a smazat WZ Blog a přejít na standardní program".
Na server nahrajte pomocí FTP nebo Správce souborů obsah statické stránky. Pokud toto splníte, bude váš blog i nadále dostupný, avšak jen v nezměnitelné podobě. Vytvoření statické zálohy a následné nahrání na webové stránky můžeme zajistit za vás za poplatek 100,- Kč bez DPH. v takovém případě nám pošlete požadavek na podpora@webzdarma.cz.

Chcete-li své stránky i nadále upravovat, je nutné webové stránky vybudovat znovu v redakčním systému. Můžete si zvolit třeba WordPress, který nabízíme s instalací na jedno kliknutí v administraci po přihlášení do účtu na webzdarma.cz. Musíte opět nejprve přejít na standardní hostingové služby a poté v sekci "WordPress" tento systém nainstalovat. Zde samozřejmě není nutná záloha původní webové stránky.

Po dni 4. 11. 2016 již nebude možné stránku vedenou na původním systému blog znovu aktivovat a obsah nebude možné dohledat.

Děkujeme za pochopení.
Tým webzdarma.cz

01.11.2016

Tentokrát na téma on-line nakupování. Dozvíte se, co vše je možné na internetu koupit, jaké to má výhody, jaké jsou možnosti platby a dokonce dostanete doporučení na ověřené webové stránky pro nákup zboží, potravin či služeb. Klikněte zde pro dnešní díl: Nebojteseinternetu.cz

19.10.2016

Stále tápete ve světě internetu? Pojmy jako sociální sítě, hoax, on-line platby a nakupování jsou pro vás "španělská vesnice"? Podívejte na stránky nebojteseinternetu.cz. Zde se představuje projekt sdružení CZ.NIC (správce národní domény CZ), který přibližuje internert a vše kolem něj v krátkých epizodách seriálu Nebojte se internetu. Herci, v čele s Danou Batulkovou a Václavem Koptou, se dostávají do běžných situací při brouzdání internetem, nakupování on-line a rozesílání e-mailů. Komupak poslal Karel e-mailem vtip o učitelkách?
Klikněte zde: Nebojteseinternetu.cz

17.10.2016

Tentokrát je tato cena platná pro novou registraci domény až do konce tohoto roku. Cena je garantována pro objednávky zaplacené do 30.12.2016 a platí na první rok registrace domény.Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Objednávku provedete ZDE. Prodloužení domény v dalším období bude dle platného ceníku, aktuálně je cena 280,- Kč bez DPH na další rok.

12.10.2016

Zabezpečili jsme vaše domény s koncovkou .cz pomocí technologie DNSSEC (http://www.dnssec.cz). Domény, které jsou u nás registrovné a využívají name servery služby Webzdarma.cz, jsou tak ještě více chráněné. Nově registrované domény .cz budou zabezpečovány automaticky už při registraci.

07.10.2016

Vážení zákazníci, dne 11.10. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

03.10.2016

Jak si přesměrujete doménu třetího řádu na doménu druhého řádu nebo naopak? Návod naleznete v naší nápověďe, stejně jako spousty dalších. Doporučujeme proklikat si nápovědu, pokud si nevíte rady.
Pro nápovědu můžete použít tento odkaz

29.09.2016

Zaregistrujte si vlastní doménu s koncovkou .club za pouhých 35,- Kč bez DPH. Cena je garantována pro objednávky zaplacené do 25.11.2016 a platí na první rok registrace domény.Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem. Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes.Pro objednávku domény můžete použít tento odkaz

21.09.2016

Vážení klienti,

V noci z 21.9. na 22.9.2016 dojde po 1.30h ráno k upgradu a rozsáhlejším úpravám na páteřní síti. Práce budou probíhat do 4h a v průběhu prací může docházet k nedostupnosti serverů v řádu jednotek minut.
Děkujeme za pochopení.

13.09.2016

Chcete proniknout na obchodní trh na Slovensku, nebo jen potřebujete mít registrovanou doménu s koncovkou .SK? Nyní máte možnost získat doménu .SK jen za 250,- Kč bez DPH. Tato cena platí pro objednávky registrace nové domény na první rok. Pro objednávku domény můžete použít tento odkaz

01.09.2016

Akční cena - registrace domény s koncovkou .ONLINE jen za 29 Kč bez DPH na rok. Platí jen do 20. září 2016. Pro objednávku domény můžete použít tento odkaz Cena za prodloužení domény v dalším roce bude pak dle aktuálního ceníku.

29.08.2016

Vážení zákazníci,
ve středu, 31.8. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka registračního systému .CZ domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné provádět jakékoliv změny, prodloužení či registrace .CZ domén. Již zaregistrovaných domén se odstávka nijak nedotkne a služby budou funkční bez přerušení.
V této době dojde také k omezení některých funkcí služby mojeID avšak přihlašování pomocí mojeID u všech služeb bude po celou dobu fungovat.

24.08.2016

Úpravu odběratele na již vystavených dokladech nemůžete provést. Pokud není doklad ještě uhrazen, můžete jej však zrušit a nechat si vystavit nový doklad. Nejprve si ale fakturační údaje upravte v admnistraci vašeho uživatelského účtu. Více informací naleznete v naší nápovědě.

16.08.2016

Připomínáme stěhování serverů, o kterém jsme informovali zákazníky emailem. V úterý 16.8.2016 od 22:00 do středy 17.8.2016 02:00 hodin dojde ke stěhování serveru služby Webzdarma.cz k novému poskytovateli. Máte-li na serveru vedené služby pro doménu a je nutné změnit směrování v DNS domény ze staré IP adresy na novou IP adresu . Tuto změnu provedete v administraci u registrátora domény (případně poskytovatele name serverů) v čase stěhování. Případně se s požadavkem na změnu IP adresy včas obraťte na zákaznickou podporu registrátora domény. Pokud nedojde k přepsání DNS záznamu na novou IP adresu, přestanou služby pro doménu po přesunu serveru fungovat (zobrazování webových stránek).
Dle instrukcí zaslaných v emailu si prosím přenastavte domény.

Děkujeme předem za pochopení.
Tým Webzdarma.cz

08.08.2016

Do emailových schránek se v poslední době začal šířit vyděračský email, ve kterém útočnící hrozí DDoS útokem. Pokud nezaplatíte požadovanou částku v Bitcoinech, vyhrožuje anonymous útokem na vaši síť. Více informací přináší server
root.cz

03.08.2016

Chcete si na své doméně nainstalovat wordpress, ale nevíte si rady? Vytvořili jsme pro Vás jednoduchou nápovědu, krok po kroku jak instalaci z administrace provést.
ZDE

19.07.2016

Tld. WORK nově k registraci na našich stránkách za 180Kč bez DPH na rok. Cena za prodloužení o další rok jen 260Kč bez DPH. Akce platí do konce tohoto měsíce.

15.07.2016

Premiové webhostingové služby na webzdarma.cz s 51% slevou. Pořídíte pro vaše domény v akci na Slevomat.cz, tak neváhejte a hledejte. Akce platí už jen 6 dní.

14.07.2016

Na serveru Venuse (88.86.117.153) dnes proběhl upgrade na PHP 5.6.23.

12.07.2016

Důležité upozornění pro naše zákazníky, kteří mají, nebo přesouvají do naší správy, generickou doménu (.com, .net, .org a další). Pro dokončení registrace, případně po prodloužení domény, je NUTNÉ potvrdit validaci e-mailového kontaktu uvedeného v registru domén. Informace o průběhu validace najdete v naší nápovědě ZDE. Pokud potvrzení nebude provedeno, bude centrálním registrem doména odstavena. Nemáte-li u domény veden funkční kontaktní e-mail, kontaktujte nás prosím ohledně opravy.

29.06.2016

Vážení zákazníci, ve středu, 30.6. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

27.06.2016

Už jen pár dní registrace domény s koncovkou .xyz za 10,- Kč včetně DPH. Pokud si do 30.6. objednáte a uhradíte registraci nové domény s koncovkou .xyz, bude doména vaše na rok jen za 10,- Kč. Platby přijaté na našem bankovním účtu později nebudou akceptovány.

21.06.2016

Pokud si nevíte s něčím rady, najdete to v naší nápovědě. Stejně jako jednoduchý návod jak si přesměrovat doménu II.řádu na naše servery, pokud chcete využívat pouze hosting Premium bez převodu domény.
http://1url.cz/mtewf

15.06.2016

Chcete si objednat služby zcela zdarma například k otestování a nevíte si rady? V naší nápovědě vám poradíme, jak provést objednávku domény třetího řádu a hostingu zdarma.
Jak objednat doménu III. řádu s hostingem

02.06.2016

Domény s koncovkou .XYZ slaví 2leté výročí. Tento měsíc si tak můžete domény v tld .XYZ zaregistrovat na první rok za pakatel 8,- Kč bez DPH. Objednávku provedete ZDE. Prodloužení domény v dalším období bude dle platného ceníku, aktuálně je cena 280,- Kč bez DPH na další rok.

01.06.2016

Akční cena - registrace domény s koncovkou .INFO jen za 80,- Kč bez DPH na rok. Platí jen do 16. června 2016.

25.05.2016

Vážení zákazníci,

ve čtvrtek, 26.5.2016 v čase od 00:00 do 4:00 ráno proběhne plánovaná odstávka registračního systému českých domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude možné provádět registrace a další úpravy CZ domén.

Omlouváme se za komplikace. Na funkci již zaregsitrovaných domén to nebude mít vliv.

17.05.2016

Jednoduchá nápověda jak si sprovoznit e-maily na Vaší doméně.
Nastavení e-mailových služeb

11.05.2016

Vážení zákazníci, ve čtvrtek, 12.5.2016 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka registračního systému českých domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. Za případné komplikace se omlouváme.

26.04.2016

Vážení zákazníci,
od 15.5.2016 začnou platit nová Pravidla registrace CZ domén. Hlavní úprava se týká povinnosti informovat spotřebitele o subjektu mimosoudního řešení sporů. Tuto informaci naleznete v čl. 23.2 a úplné znění pravidel je k dispozici na Nic.cz

20.04.2016

Podívejte se do naší nápovědy jak jednoduše propojit účty vedené na webzdarma.cz
Jak propojit účty

21.03.2016

Video, které má upozornit na možná rizika komunikace přes internet s cizími lidmi. Co nesdělovat při online komunikaci?
Nauč tetu na netu

16.03.2016

Dnes tak bylo přidáno několik novinek a provedeny opravy některých funkcí. Co je nové?


 • přidána možnost propojení více uživatelských účtu a přepínání mezi nimi

 • přehlednější menu pro přihlášené uživatele

 • nová funkcionalita tlačítka Registruj (v menu) pro přihlášené uživatele

 • úprava stránky s informacemi o nastavení vašich služeb


Věříme, že tyto úpravy vám pomohou a zjednoduší ovládání webhostingových služeb. Pokud máte vy nějaký nápad na rozšíření či inovace, budeme rádi, když nám je napíšete do komentářů.

14.03.2016

Vážení zákazníci,

ve středu, 16.3.2016 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena.

Děkujeme za pochopení.

Oprava termínu - správný termín je nikoliv tuto noc, ale až další - tedy ve čtvrtek 17.3. od 00:00 do 4:00.

11.02.2016

Přidali jsme do naší nabídky služeb možnost objednání a vedení služeb ve variantě Premium i pro domény druhého řádu, které nejsou u nás zaregistrované a máte je vedené u jiného registrátora. Jak provést správné nastavení domény tak, aby se propojila s objednanými službami na Webzdarma.cz? Stručný návod nastavení DNS nebo nameserverů naleznete v naší nápovědě.

03.02.2016

Máte zaregistrovanou doménu druhého řádu u jiného registrátora a nechcete ji převádět, ale pouze si k doméně objednat webhosting Premium. Nově naše objednávka umožňuje přesně tuto možnost. Vyzkoušet vše můžete pomocí naší objednávky.

08.01.2016

Ještě nemáte zaregistrovanou .EU doménu? V lednu máte možnost na Webzdarma.cz zaregistrovat novou doménu .EU na první rok za sníženou cenu 80,- Kč (bez DPH).

23.12.2015

Všem našim skvělým uživatelům, partnerům a zákazníkům přejeme pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2016

12.11.2015

Nyní máte možnost objednat si přímo jeden z programů Premium s doménou nebo Premium. Snažili jsme se, aby nová nabídka služeb Webzdarma.cz byla co nejvíce přehledná a zákazníci se mohli rozhodnout o službách, které potřebují hned na první objednání.

Pro maximální zjednodušení rozhodování nabízíme pouze tři programy:

Premium s domenou - Nebude se Vám zobrazovat reklama na stránkách, získáte více prostoru pro emaily a webové stránky, které navíc budou běžet z velmi rychlých SSD disků. V ceně služeb je zahrnuta i vlastní doména druhého řádu, registrovaná na Vámi zadané údaje.

Premium - Nebude se Vám zobrazovat reklama na stránkách, získáte více prostoru pro emaily a webové stránky, které budou běžet z velmi rychlých SSD disků. Navíc Vám zdarma pronajmeme doménu třetího řádu. Vybrat si můžete z 18 koncovek.

Zdarma - Nabízíme Vám základní služby zdarma do stránek ovšem bude vložena naše reklama.

02.10.2015

Využijte našeho slevového kódu "vsezapulku" a získejte 50% slevu na webhosting "Premium" nebo na webhosting "Premium s doménou".

V případě aktivace těchto služeb se na Vašich webech přestane zobrazovat vložená reklama a získáte více prostoru pro Vaší doménu. U varianty "Premium s doménou" navíc získáte registraci domény druhého řádu.

Nabídka je časově omezená.

02.09.2015

Pouze na objednané a zaplacené domény .EU v měsíci záři jsme snížili cenu za její registraci na 80,- Kč bez DPH (96,8 Kč s DPH).

Pokud již máte na Webzdarma.cz veden účet, přihlaste se a přiřaďte novou doménu jako alias k Vaší doméně třetího řádu.

22.07.2015

V rámci dokončení převzetí služby Webzdarma.cz novou společností Web zdarma s.r.o. došlo dnes ke změně registrátora u většiny českých domén, které jsou zaregistrovány přes Webzdarma.cz. Tímto krokem sjednotíme registrátora pro všechny domény a také fakturaci za prodlužování domén a placených programů, Nově budou doklady vystavovány pouze společností Web zdarma s.r.o. (provozovatel projektu). Zároveň byl od všech domén odebrán starý administrativní kontakt,
který je spojen s původním provozovatelem Webzdarma.cz (AYA CZ, spol. s r.o.).

Věříme, že tímto krokem bude pro naše zákazníky správa jejich domén a služeb přehlednější.

28.05.2015

Migrace všech webů vedených na službě Webzdarma.cz byla úspěšně dokončena. Při této akci bylo na nové servery přesunuto na 342 000 domén o celkovém objemu 6TB dat. Během migrace bylo nutné vyřešit mnoho menších i větších problémů, vše se ale podařilo dovést ke zdárnému dokončení.
Původní servery budou v nejbližších hodinách vypnuty a jejich provoz bude ukončen.

Děkujeme za Vaši přízeň a již nyní pracujeme na dalším zlepšování služeb.

28.04.2015

Máte-li problémy s připojením k Vašemu webu pomocí protokolu FTP, zkontrolujte si prosím nastavení připojení v FTP aplikaci. Jako hostitele nastavte jméno Vaší domény (např. mojedomena.wz.cz) a zapněte pasivní režim provozu.

09.04.2015

Vážený uživateli služeb webzdarma.cz,

webzdarma.cz ožívá a plánuje svůj další rozvoj. Těší nás neutuchající zájem o službu webzdarma.cz a rádi oznamujeme, že se po delší době dočkala své nové podoby. V první fázi změny se už nyní můžete těšit z nového vzhledu stránek, který je plně responzivní a tím i použitelný pro mobilní zařízení. Zároveň to přináší i zjednodušení objednávky služeb nebo novou podobu webmailu. Služba si i nadále zachovává svůj princip a to možnost bezplatného umístění stránek na server. V blízké době se ovšem dočkáte možnosti vypnutí reklamních sdělení nebo rozšíření služeb za menší poplatek (současný placený program nebude možné dál aktivovat a bude nahrazen úplně novou verzí).

Další, velmi pozitivní novinkou, je nákup nových serverů pro službu webzdarma.cz. Od dnešního dne se budou nové objednávky vytvářet na nových serverech a v následujících měsících budou také všechny stávající účty převedeny na nové servery. Což jak věříme přispěje k větší stabilitě a rychlosti celého řešení. Nové objednávky tak budou moci využít posledních verzí PHP 5.6.6 a MySQL 5.5.41, které budou dlouhodobě udržovány na své poslední stabilní verzi.

Všechny novinky a změny můžete sledovat jak na našem webu v novinkách, tak ve fóru podpory. Vše najdete i na sociálních sítí facebook.com/webzdarma.cz a nově twitter.com/webzdarmacz.

Další rozvoj služby webzdarma.cz i nadále plánujeme a věříme, že této službě zachováte přízeň.

23.01.2014

Za nadstandardní služby je u nás možno platit i v Bitcoinech.

05.04.2012

Možnost vlastní domény a webu bez reklam. Objednávka v administraci Vašeho webu.

18.03.2012

Přidána doména WZ.SK

04.06.2010

Nová doména blgz.cz určená pro weby v redakčním systému. Snadná a rychlá registrace nových webů na adrese www.blgz.cz.

08.03.2010

Spustili jsme redakční systém, který vám pomůže vytvářet profesionální webové stránky. Práce s redakčním systémem je snadná, intuitivní a rychlá. Používání je zdarma.

10.03.2008

Zvyšujeme poskytovaný prostor pro nové i stávající uživatele až na 500MB - to vše zdarma. Další příjemné novinky budou následovat v blízké době.

04.01.2008

Omlouváme se za výpadky způsobené problémy s napájenim serverhousingu během dnešního dne.

25.11.2007

V hlasování veřejnosti dostal náš server cenu Křišťálová Lupa v kategorii Webhoster. Děkujeme za Vaši přízeň.

29.10.2007

Nově nabízíme registrace v doméně zaridi.to a uvítáme návrhy i na další zajímavé domény.

03.11.2006

Byli jsme nuceni pozměnit výchozí konfiguraci PHP na našich serverech - volba allow_url_fopen je nyní vypnuta, ale máte možnost si ji explicitně povolit.

03.09.2006

Omlouváme se za výpadek přihlašení na ftp i webového rozhraní dnes do 14h. Díky za pochopení.

30.08.2006

Nainstalovali jsme novější verzi MySQL serveru (5.0.22) a také nabízíme o 100MB prostoru pro Váš web navíc volitelně za zobrazování reklamní lišty.