Kolik zbyva dotazu - da se to zjistit?

Da se zjistit pomoci MySQL, resp. PHP kolik zbyva jeste dotazu do limitu? Anebo spis kolik uz bylo dotazu, spojeni realizovano?
Limit? Jaky limit? Na webzdarma.cz je limit jedine na velikost databaze - ten je 2MB, kolik mas obsazeno zjistis pres phpMyAdmina na mysql.webzdarma.cz
limit dotazu a spojeni s db za hodinu woe
A kčemu je to dobrý vědět kolik zbývá ? Ať to víš nebo je ti to prd platný..
2Mike: btw ja sem se neptal jestli to k necemu je, ja sem se ptal jaxe to da zjistit...
<HTML>obavam se ze ne :(</HTML>
Ad Johnny: To až Ti začnou navštěvovat stránky stovky lidí, tak zjistíš, že existuje i limit na něco jiného, než na velikost. (Ně že by to byl můj případ :-))
reseni by bylo si to zapisovat nejakyho *.txt souboru. Taky bych mel rad prehld kolik mi zbejva.

2Admin: Neslo by to pridat prehled nekm do administrace nebo tak?
2Andrew: ?
to jsou hlody
imho by se to dalo resit pristupem z db mysql, ale k tomu vas asi mira nepusti ;-) (i kdyz by to az tak velkej security break nebyl, kdyz by se nsatavil jenom read-only pristup na nektery sloupce)
člověče, já jsem asi moc zvědavej, ale někde jsem četl, že max počet dotazů je 6000. Proč posíláš tolik dotazů do DB ?
sorry. jen 1400 ;-)
<HTML><i>to jsou hlody</i>

tak to teda si abolutne nepamatuji ze jsem to sem psal, ja tohle nikdy nerekl :(((
asi mam roztrousenou sklerozu</HTML>