Jak nejlip vyresit chat v SQL?

Zdravim,
zajimaly by me vase nazory, jak nejlip vyresit chat v SQL. Jde mi v praxi o to, aby se do tabulky ulozilo dejme tomu 50 zprav tridenych podle timestampu a pak se vzdycky prepsala ta nejstarsi nakou novou...

dik.
Nastav podmínku že pokud se počet zpráv v tabulce rovná víc než 50 aby se smazala 1 zpráva starší než třeba 10 minut - tak docílíš toho aby se ti nesmazali postupně všechny.
no.. ja bych to nemazal vubec...
pak by jsi mohl mit problemy s septanim atd...

nebudu to rozvadet...
tak podminku smazat kde zpravy sou starsi nez 50 a pro = vsechny .. a se septanim to samy
mazal bych zpravy starsi nez rekneme 2dny...
nevidim duvod proc mazat ty co jsou vic nez 50te...
maz to podle datumu/casu ... 2MB je dostatek na to aby jsi to nemusel mazat vic nez 1rocne s predpokladanou navstevnosti :)))
jestli te to zajima Master ja je nemazu vubec .. na muj chat stejne nikdo nechodi takze ani neni co mazat :-) to 50 sem jen zahlid, necet sem ze to chce mazat podle casu
chce to mazat podle casu ale tak ze podle neho zjisti poslednich 50 :)
chat na freehostingu nema sanci..
freehosting je i sinister, ale hostuje jen ty lepsi weby jako treba blueboard, lynxchat (ja vim dneska nejsem vtipnej) atd ..
de hlavne o reklamu, kdyz se ti povede zacatek a obcas se tam i sejde vic nez jeden clovek pohromade (ne jako u me), bude je to tam bavit a pridou znova
Tak já to napíšu a schválně, jestli to bude napoprvý bez chyby :-)

DELETE FROM chat WHERE datum<(SELECT datum FROM chat ORDER BY datum DESC LIMIT 50,1)
Mysql podporuje vnoreny select? o tom nevim.. jestli se pletu tak me poucte
Fakt ne? Mno abych pravdu řek, tak já to asi nezkoušel (na MySQL), ale to by bylo docela blbý. Mno co se dá dělat, tak si holt budeš muset uložit mezivýsledek.