PROSIM POMOOC S PhpBB !

Chcel som mat na WZ forum PhpBB, aj mi chvilu islo ale potom zacalo pisat toto:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/borec.cz/h/ho-metropol/forum/includes/sessions.php:390) in /3w/borec.cz/h/ho-metropol/forum/includes/sessions.php on line 182

Viem ze to znamena nieco s tou reklamou ale neviem ako ho zpojazdnit. PROSIIIM pomozte mi! Velmi pekne dakujem!
<HTML>nastav si vkladani reklamy jen do jednoho souboru, melo by se to samo z tech souboru vymazat, ale ne okamzite takze na to nespolehej a nahrej to tam (pak) znova</HTML>
Dikes! :)
Zdravim ... noo ako vidim , nie som sam .. co ma problemy s phpBB .. tiez sa pokusam dostat na svoju stranku forum .. ale jaksi mi tareklama blbne ... ani neviem preco ... vypisuje to toto ..

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/p/papradno/includes/functions.php on line 719


inac .. ak by ste mohli pomoct , bol by som moooc rad ... reklamu som dal nech sa nastavy hore .. na uvodnu stranku ... ale nic sa nezmenilo ... tak ak mate niekto skusenosti s instalaciou PHPbb ... prsim poradte a pomozte ... dakujem ...
Totez...
Hmmm, jak se muzes presvedcit na trodas.wz.cz, my PhpBB forum bezproblemove funguje, nicmene nekdo by na WZ mel konecne updatnout myPHP admina, verze 2.5.3 je spolehliva - soucasna prehistoricka verze (bez ohledu na to, ze to pise 2.5.6 nahore na loginu) je docela problematicka a nedari se mi nejak moc backup/export databaze do gzip ci zip souboru, docela porod... :(

Adminove, prosim, je to zdarma, updatujte na 2.5.3 verzi myPHP admina, jede spolehlive (testovano i v multiuer systemu na mem domacim serveru) a hlavne jede zalohovani databaze, a ne aby mi to konvertovalo vykricniky do #33 ci jakeho to chaosu a pak psalo errory, kdykoliv nastavim jediny rozumnou Win1250 znakovou sadu pri exportu, a tak dale...

Dik za zvazeni.
trodas: WTF?
Si to zkus zazalohovat, proste to nejede - je fakt, ze mam asi hodne tabulek, etc, ale nejede to...
A ja to potrebuji dostat zagzipovany a bez toho, aby mi to do exportu vkladalo zmatiny... :-/
To nebude imho phpmyadminem, mysql jede na linuxu a uklada v iso-8859-2..
OK, nastavil jsem iso-8859-2 a stahl se mi 49kby soubor (ma mit k 500k), a je v nem jeste error, neda se ani to malicko otevrit...
Dalsi ideje?
Ok, dam to tedka bez komprese...
To se stahlo, jako obvykle, pomaleji ale dobre a tedka upload na muj server, import databaze... SQL... fajl je bez komprese... chrou chrou chrou... 1200Mhz bude na server asi malo, sakra... chrou...


Chyba

Pravděpodobně máte v SQL dotazu chybu. Níže uvedený výstup MySQL serveru (pokud je nějaký) Vám také může pomoci při zkoumání problému

ERROR: Neznámé interpunkční znaménko @ 19
STR: ><
SQL: <font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Detected illegal character in input string in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font>INSERT INTO _ib_categories VALUES (3, 2, '1', 'KTV fórum a v?e kolem nINSERT INTO _ib_categories VALUES (4, 6, '1', 'Testovací fórum', '', '', '');
INSERT INTO _ib_categories VALUES (7, 4, '1', 'XXX passwords', '', '', '');
INSERT INTO _ib_categories VALUES (8, 5, '1', 'secret', '', '', '');

# --------------------------------------------------------

#
# Struktura tabulky `_ib_contacts`
#

CREATE TABLE _ib_contacts (
id bigint(20) NOT NULL auto_increment,
contact_id varchar(32) NOT NULL default '',
member_id varchar(32) NOT NULL default '',
contact_name varchar(32) NOT NULL default '',
allow_msg tinyint(1) default NULL,
contact_desc varchar(50) default NULL,
PRIMARY KEY (id)
) TYPE=MyISAM;

#
# Vypisuji data pro tabulku `_ib_contacts`
#


# --------------------------------------------------------
Nevim.. me to na locale funguje dobre a rychle, s kompresi i bez, na WZ s tim jsou problemy kvuli limitum..
Mno me vadi, ze mi to do mySQL dumpu sere nejaky illegal character html shity, to se pak neda na nic pouzit - navic jaky illegal charakter? Forum to vytvorilo, tak asi illegal nebude, eh?
trodas: chyba bude jinde, ne v myadminovi..
porad kde ;) Byl bych rad, kdyby byla nekde jinde, ale netusim kde...
trodas: ja nejsem v tomhle guru, ale imho nekde v konfiguraci tveho php, co mas vubec za verze?
Prd... Problem je v prevodu kodovani - ja to tusil!
Kdyz jsem dal kodovani fajlu "x-user-defined" v marne snaze zabranit konverzi, tak mi to vyhodilo misto 2MB+ fajlu tohle:

<font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Wrong charset, cannot convert from `utf-8' to `x-user-defined' in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font><font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Wrong charset, cannot convert from `utf-8' to `x-user-defined' in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font><font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Wrong charset, cannot convert from `utf-8' to `x-user-defined' in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font><font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Wrong charset, cannot convert from `utf-8' to `x-user-defined' in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font><font color=ff0000><br />
<b>Notice</b>: iconv(): Wrong charset, cannot convert from `utf-8' to `x-user-defined' in <b>/3w/wz.cz/m/mysql/libraries/charset_conversion.lib.php</b> on line <b>247</b><br />
</font>

...ma to cca. 1k :)))

Ok, tak jsem zkusil utf-8 format, pac je to evidentne ten interni a funkcni, a vida, 2,6MB fajl a i se mi na domaci server dobre nacet, jen jediny problem, treba forum:

GAME.MEDIALINE.CZ - aneb nᚠherní server, hraní kabelovkáøù po netu.

...ma takhle zprasenou cestinu... eh. Co s tim, krucinal s kodovanim?
A hle, s timhle (utf-8) formatem gzip najednou jede!
...nicmene kodovani je zase v piiiiiip...

...takze, jake kodovani vam funguje, sokolici?
Prosím chtěl bych se zeptat co znamená tato hláška nebo spíše kde se(m) udělal(a) chyba.... A nevíte jak jí odstranit ?

Parse error: parse error, expecting `')'' in XxX on line 10

Dík za odpověď