Jak to udělat aby mi fungovala registrace přihlášování a odhlašování?

Prosím pomozte mi, jak mám udělat aby mi na webu fungovala registrace přihlášení a odhlášení?Prosím pomooc!
Agent006 =)
Nechceš to třeba trošku specifikovat?
Chci aby se mým webu dalo registrovat a potom i odhlašovat a přihlašovat!Prosím pomoc!
Uč se PHP a pak přijď znova. Pomůžeme ti. Nemůžeš takhle přijít k hotovýmu, to se nedělá!
Petr má pravdu. Bez toho bys to stejně nepochopil. Nauč se aspoň, jak trochu php funguje. budeš se taky muset juknout na mysql = databáze. Bez toho to asi moc nepunde
:-(
bacha, je to ženská
Aha, no tak to je jiná. To musíš takhle...
Prosím já toasi sama nezvhládnu je mi teprave 12 a do 1.září to musí fungovat!Potřebuji od Vás pomoct!Please! :-()
rofl .. Agent006 (---.ktuo.cz) .. ze by konecne nekdo z Usti? :-) to neni jen tak udelat tohle vsechno natoz to nekomu vysvetlit .. musela bys pochopit mysql tabulky a neco z php .. a nebo si to nekde najit hotovy popr. najit nekoho kdo ti to hotovy preda .. btw proc do 1.zari? a kam ten spech, casu dooost :-D
No protože 1.září začiná Bradavická škola.Jak se jmenuješ a kde bydlíš?Odepiš Lynx
2 lynx and Agent006

Ha... Konečně někdo z Ústí...
Co takhle založit ÚL/WZ klan? Třeba se ještě někdo přidá...
> Agent006 neodepisu :-D
> The Zero nejde o usti nad labem, tam je lidi hafo, ale o usti nad orlici .. zije tu ani ne 10lidi a sotva 5 z nich ma internet

.. btw nechapu proc po 12 letych detech chtej aby umeli udelat registraci?
> lynx: OOh taq nic. (V providerech se faq nevyznám). Ale třeba se někdo z UL ozve ;-)