Fórum > Podpora > Vlastní doména

Vlastní doména

Autor: vojtechdornak.wz.cz (vojtechdornak.wz.cz)
Datum: 19.7. 2020 18:00
Dobrý den,

zakoupil jsem si vlastní doménu priklad.com na namecheap.com a chci pužít tuto doménu s webem hostovaným na webzdarma priklad.wz.cz.
Na namecheap jsem nastavil 301 redirect na priklad.wz.cz a k přesměrování dojde v pořádku. Zadám do prohlížeče priklad.com a změní se to na priklad.wz.cz. (i priklad.com/stranka se přesměruje na priklad.wz.cz/stranka)

Jakou mám možnost, pokud chci aby došlo k přesměrování ale v adresním řádku zůstala doména priklad.com? Tedy abych zadal priklad.com, dostal obsah priklad.wz.cz, ale v adresním řádku zůstalo priklad.com? A aby toto fungovalo i s ostatními stránkami jako např. priklad.com/stranka?

Děkuji předem za radu.
Autor: Teddie (Podpora)
Datum: 19.7. 2020 21:03
Dobrý den, postačí přidat vaši doménu ve správě účtu v části Domény a nasměrovat ji na naše servery dle nápovědy https://www.webzdarma.cz/podpora/19-prirazeni-domeny-ii-radu/116-presmerovani-domeny-ii-radu-na-webzdarma-cz
Autor: vojtechdornak.wz.cz (vojtechdornak.wz.cz)
Datum: 22.7. 2020 19:18
Dobrý den,

bohužel mám doménu s koncovkou, která v nastavení -> domény není (.me). Je možné vyplnit jako alias i doménu s koncovkou mimo daný výběr?

Děkuji moc.
Autor: xtedy (Podpora)
Datum: 27.7. 2020 21:05
dobry den, koncovka .me aktualne neni podporovana
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace